Teraz czas na Black Red White! Pierwsza stacja ładowania samochodów elektrycznych sieci GreenWay powstała i już pracuje przy salonie Black Red White w Gdańsku.
To pierwsza tego typu stacja przy salonie marki, a w planach jest już budowa kolejnej – w Grudziądzu.

Idziesz na zakupy – możesz podładować samochód!

Klienci salonu meblowego Black Red White w Gdańsku, którzy posiadają samochody elektryczne, już teraz mogą naładować swój pojazd np. w trakcie robienia zakupów. Na parkingu sklepu pojawiła się właśnie pierwsza stacja ładowania pojazdów Green Way – ogólnopolskiej sieci stacji szybkiego ładowania.

Stacje sieci GreenWay ulokowane są co 85 – 100 kilometrów od siebie, co zapewnia użytkownikom elektrycznych aut wygodę oraz komfort przejazdu. Dzięki powstaniu kolejnych inwestycji, na mapie pojawia się coraz więcej takich punktów, a podróżowanie elektrycznym autem staje się prostsze i wygodniejsze.

Black Red White o zielonej energii

Współpraca Black Red White z producentem zielonej energii została podyktowana troską o środowisko naturalne, a także chęcią zapewnienia wygody klientom podróżujących autami elektrycznymi, którzy już teraz z powodzeniem mogą połączyć zakupy w salonie meblowym z procesem ładowania pojazdu.

Marka Black Red White posiada swoje salony na terenie całej Polski, dlatego partnerstwo z Green Way to też decyzja o znaczeniu biznesowym, dzięki której klienci będą mieli łatwy dostęp do tej nowoczesnej usługi.

Black Red White to polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Źródło: BRW

Redakcja GLOBEnergia