Wyjątkowi ludzie są wśród nas.

Choć na codzień ich nie zauważamy, obecnie pojawia się ku temu okazja. Rozpoczyna się konkurs „Osobowość Roku 2017”.

Chodzi w nim o uhonorowanie osób, które szczególnie mocno zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Nominowane są one w różnych kategoriach:

  • Kultura,
  • Działalność społeczna i charytatywna
  • Samorządność i społeczność lokalna
  • Biznes

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się TUTAJ

Od jakiegoś czasu rośnie świadomość społeczna w kwestii przyjaznej środowisku energetyki. Przez ostatnie paręnaście lat, odnawialne źródła energii zyskały duże poparcie społeczne i wielu inwestorów, którzy doceniają zarówno jej przyjazny wpływ na środowisko, jak i wysoką, ciągle rosnącą efektywność.

W kategorii biznes, cieszy nas obecność kandydata związanego z odnawialnymi źródłami energii.  Świadczy to zarówno o wysokiej jakości polskiej myśli technicznej, jak i dostrzeżeniu znacznej roli OZE na rodzimym rynku energetycznym. Mowa o Panu Łukaszu Tylkowskim, założycielu firmy Spirvent. Jest to producent i twórca polskiego falownika, którego mechanika działania jest unikalna w skali światowej.

Mimo dużego napływu firm zagranicznych, Spirvent trzyma się świetnie na rodzimym rynku. Warto wspierać producentów, którzy dorzucają Naszą, polską „cegiełkę” do tego ogromnego rynku. Szczególnie, że firma świetnie sobie na nim radzi, a tworzone przez nią falowniki są już trwałym jego elementem.

Marka zdobyła duże uznanie na rodzimym rynku i jest chętnie wybierana zarówno przez projektantów, jak i instalatorów systemów fotowoltaicznych.

Podsumowując, obecność marki Spirvent to śmiały krok w popularyzację technologii polskiej produkcji. Warto wesprzeć w głosowaniu osobę, która przyczynia się do rozwoju rodzimej myśli technologicznej z zakresu OZE.

Aby udzielić głosu, należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści GWB.2. Jego koszt to 2,46zł z VAT.

Redakcja GLOBEnergia