W sprawach technicznych lepiej polegać na fachowcach. Niby wszyscy o tym wiedzą, a jednak ciągle zdarzają się ryzykanci, którzy metodami „złotych rączek” chcą zrobić coś taniej, prościej albo szybciej.

Najczęściej kończy się to źle i kosztownie, a w sprawie wyboru i montażu systemu grzewczego może oznaczać negatywne konsekwencje przez wiele lat, bowiem źle dobrane i nieprawidłowo zainstalowane urządzenia będą bardzo uciążliwe, a nawet groźne w eksploatacji.

Wiodące światowe marki dążą do zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa swoim klientom, dbają o zapewnienie im specjalistycznej opieki i doradztwa na długo przed tym, zanim kupią oni i zaczną eksploatować dany produkt. Im bardziej zaawansowana technologia zastosowana jest w takich wyrobach – z reguły o znacznej wartości, a takie są przecież nowoczesne urządzenia grzewcze – tym cenniejsze są takie rady i gwarancja bezpieczeństwa.

Nie do przecenienia jest również komfort i spokój użytkownika, który ma pewność, że dokonał najlepszego możliwego wyboru, dobrze zainwestował swoje pieniądze w sprawdzony i perfekcyjnie skonfigurowany system, który sprawnie będzie pracował przez wiele lat.

Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej

Galmet, jedyny polski producent wytwarzający kompletne, zintegrowane Hybrydowe Systemy Grzewcze o najwyższych światowych parametrach, kolejny raz wysoko postawił poprzeczkę i wyznaczył trend, który nie jest jeszcze w naszym kraju standardem – uruchomił Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej.

Jego trzonem jest sześcioosobowy zespół doradców, który dysponuje zarówno odpowiednią wiedzą techniczną jak i doświadczeniem. Fachowcy Galmet są przygotowani, by udzielić porady i pomocy klientom podczas planowania i realizacji inwestycji budowlanych, związanych nie tylko z koniecznością wyboru rodzaju zasilania domu w energię cieplną (c.o. i c.w.u.), doboru odpowiednich urządzeń – systemu grzewczego, ale również pomagają w pozyskaniu dofinansowania i znalezieniu sprawdzonego instalatora tego systemu. Główną cechą i zaletą takiej obsługi jest jej kompleksowość, co z pewnością zaoszczędzi czas i pieniądze inwestorów.

Każdy z doradców jest specjalistą od konkretnego rodzaju urządzeń grzewczych – pomp ciepła, ogrzewaczy wody, kotłów c.o., systemów solarnych oraz fotowoltaicznych, ale opracowując najnowocześniejsze i najwydajniejsze układy Hybrydowych Systemów Grzewczych, działają zespołowo, a do ich dyspozycji jest również Dział Badań i Rozwoju firmy Galmet.

To właśnie ekologiczne zintegrowane Hybrydowe Systemy Grzewcze, korzystające z odnawialnych źródeł energii, są oczkiem w głowie zespołu Krajowego Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej. Również wśród klientów rośnie zainteresowanie tymi najbardziej efektywnymi i przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami grzewczymi. Warto skorzystać z konsultacji ze specjalistami w tej dziedzinie.

Kto może skorzystać ze wsparcia doradców z Centrum Doradztwa Galmet:

  • Osoby remontujące, budujące mieszkanie lub dom
  • Użytkownicy produktów Galmet
  • Osoby zainteresowane technologią OZE i Hybrydowych Systemów Grzewczych
  • Pracownicy salonów sprzedaży
  • Projektanci i Instalatorzy

Trzon Krajowego Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej tworzą:

inż. Roman Balicz, Krajowy doradca ds. zbiorników, kierownik Działu Wsparcia Technicznego Galmet

Kontakt: kom. +48 883 357 787, r.balicz@galmet.com.pl


mgr inż. Artur Adamów, Krajowy doradca ds. kotłów c.o.

Kontakt: kom. +48 883 321 066, a.adamow@galmet.com.pl


mgr inż. Julia Sobaszek, Krajowy doradca ds. pomp ciepła

Kontakt: kom. +48 784 941 146, j.sobaszek@galmet.com.pl 


mgr inż. Artur Bernardt, Krajowy doradca ds. systemów solarnych i fotowoltaicznych.

Kontakt: kom. +48 664 947 856, a.bernardt@galmet.com.pl


mgr Ewelina Barton, Krajowy doradca ds. dofinansowań do systemów grzewczych i OZE

Kontakt: kom. +48 692 086 899, e.barton@galmet.com.pl


mgr inż. Sebastian Mamczur, Krajowy doradca ds. systemów solarnych i fotowoltaicznych

Kontakt: kom. +48 664 947 852, s.mamczur@galmet.com.pl

Galmet | Tworzymy rzeczy mądre

Polski producent urządzeń grzewczych