Od 20 lat grupa REECO poprzez swoje targi i kongresy w Europie oferuje producentom, planistom i instalatorom, samorządom i inwestorom aktualną platformę informacyjną i kontaktową na temat fotowoltaiki. Targi Grupy REECO są cenionymi wydarzeniami specjalistycznymi, na których prezentowane są innowacyjne tematy i produkty z branży fotowoltaiki. Poprzez targi w Austrii, Polsce, w Serbii oraz Bośni i Hercegowinie REECO wprowadza fotowoltaikę na tamtejszą młodą scenę i reżyseruje niejako reżyseruje kontakty pomiędzy miejscowymi i zagranicznymi partnerami.

Fotowoltaice będą poświęcone następujące wydarzenia targowe Grupy REECO: InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna we Wrocławiu, RENEXPO® WATER & ENERGY w Belgradzie, RENEXPO® Poland w Warszawie, RENEXPO® BiH w Sarajewie oraz RENEXPO® PV & Energy Storage w Salzburgu.

Targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna (11 – 12 kwietnia 2017r, Wrocław) są miejscem, gdzie można zaczerpnąć najświeższych informacji na temat polskiej branży PV prosto od profesjonalistów i ekspertów tej dziedziny. W ramach targów firma REECO wraz z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki organizuje po raz drugi Warsztaty: ”Fotowoltaika – jak właściwie inwestować, jak właściwie instalować”. Eksperci z branży pokażą, jak należy właściwie instalować, jakich błędów unikać.

Kolejną imprezą gromadzącą międzynarodowych specjalistów i ekspertów branży fotowoltaicznej będą targi RENEXPO® WATER & ENERGY w Belgradzie, które odbędą się w dniach 25 – 27 kwietnia 2017 r. Podczas tego wydarzenia odbędzie się m.in. 1. Międzynarodowa Konferencja Fotowoltiaki. Konferencja będzie obejmować przegląd rozwoju rynków PV w Europie i na świecie. Zostaną przedstawienie możliwości rozwoju PV w Serbii, Macedonii, Czarnogórze Bośni i Hercegowinie.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland w Warszawie to od wielu lat najważniejsze miejsce spotkania branży fotowoltaicznej z Polski i nie tylko. To tutaj po raz kolejny w dniach 25 – 27 października 2017 r. zgromadzi się największa ilość firm z branży fotowoltaicznej w Polsce. Po raz siódmy odbędzie się we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce i Forum PV. „Na RENEXPO® Poland nie może zabraknąć nikogo, kto zajmuje się fotowoltaiką i jest zainteresowany wejściem na polski rynek albo już na nim czynnie działa”, mówi Project Manager RENEXPO® Poland, Małgorzata Bartkowski

RENEXPO® BiH w Sarajewie tworzy platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w branży OZE, a w tym m.in. fotowoltaiki w regionie. W ramach targów planowane jest Forum PV, podczas którego firmy zaprezentują najnowsze informacje i trendy z branży. „Rynek krajów bałkańskch nie jest łatwy, jednak bardzo obiecujący i dlatego REECO zdecydowało się na obecność. Chcemy umożliwić naszym klientom wejście na nowy rynek o ogromnym potencjale, zgodnie z hasłem przewodnim Grupy REECO – otwieramy drzwi i budujemy mosty” podkreśla Johann Georg Röhm, prezes Grupy REECO.

RENEXPO® PV & Energy Storage w Austrii to targi i konferencje prezentujące austriacki rynek PV. W tym roku odbędą się po raz trzeci w dniach 29 – 30 listopada w Salzburgu. Targi te stały się platformą wymiany doświadczeń i know-how. Tradycyjnie podczas RENEXPO® PV EnergyStorage, oprócz zapoznania się z produktami prezentowanymi na stoiskach targowych, goście będą mieli również możliwość wzięcia udziału w konferencji „Fotowoltaika w praktyce dla profesjonalistów” oraz w kongresie na temat magazynów energii.

Terminy targów grupy REECO:

  • InEnerg®

11 – 12.04.2017, Wrocław, Polska

www.inenerg.com

  • RENEXPO® Water & Energy

25 – 27.04.2017, Belgrade, Serbia

www.renexpo-belgrade.com

  • interCOGEN® expo & conference

28 – 29.06.2017, Karlsruhe, Niemcy

www.intercogen.de

  • CEB® 2017

28 – 29.06.2017, Karlsruhe, Niemcy

www.ceb-expo.de

  • RENEXPO® Poland

25 – 27.10.2017, Warszawa, Polska

www.renexpo-warsaw.com

  • RENEXPO® BiH

8 – 10.11.2017, Sarajewo, Bośnia i Hercegowina

www.renexpo-bih.com

  • RENEXPO® PV & Energy Storage

29 – 30.11.2017, Salzburg, Austria

www.renexpo-austria.at