Twój obecny dostawca elementów systemów PV nie ma wystarczającej dostępności towarów?

Masz problem z informacją zwrotną czy damy asortyment znajduje się na magazynie dystrybutora? Nie wiesz co dzieje się z Twoim zamówieniem? Nie masz możliwości samodzielnego sprawdzenia ceny i dostępności na interesujący Cię towar? Firma KENO rozwiąże wszystkie te problemy.

Nowe funkcje platformy internetowej do tworzenia ofert

Platforma internetowa firmy KENO http://www.wycena.keno-energy.com to już nie tylko miejsce, w którym klienci mają dostęp do cen na poszczególne produkty, z uwzględnieniem swoich obecnych rabatów i wglądu do aktualnych stanów magazynowych na poszczególny asortyment firmy Keno wraz z dostępną dokumentacją związaną z produktami, ale to również miejsce, w którym mają udostępnione wszystkie wygenerowane oferty, faktury, dokumenty wydania zewnętrznego oraz numery seryjne wraz z certyfikatami przedłużenia gwarancji.

Śledzenie procesu realizacji zamówień- krok po kroku

By usprawnić klientom proces zamawiania i śledzenia przesyłek wprowadziliśmy internetowy system zamówień, dzięki któremu klienci widzą na bieżąco cały proces realizacji: od wystawienia przez handlowca dokumentu wydania zewnętrznego, po przekazanie dokumentu do działu logistyki, a następnie na magazyn, aż do możliwości śledzenia przesyłki na stronie spedytora-na platformie przy zamówieniu jest dostępny numer listu przewozowego dla danego zamówienia.

O każdym kolejnym etapie realizacji zamówienia klient jest informowany mailowo. Pod konkretną pozycją przypisaną do danego zamówienia klient znajduje wszystkie niezbędne dokumenty, w tym numery seryjne zakupionych towarów oraz ewentualny certyfikat wykupionego przedłużenia gwarancji.

Wszystko znajduje się w jednym miejscu i jest dostępne dla klienta w każdym momencie bez konieczności kontaktowania się z opiekunem handlowym. Składanie zamówień przez platformę trwa kilka chwil i umożliwia klientowi swobodną edycję danej oferty oraz jej zapisanie przed ostateczną decyzją o jej realizacji. Wszystkie wygenerowane oferty klient może zapisać i mieć do nich wgląd w dowolnym momencie.

Automatyczny dobór konstrukcji montażowej

Na prośbę naszych klientów cały czas rozszerzamy funkcje oraz filtry doboru konstrukcji montażowej zgodnie z dodatkowymi wymaganiami. Uwzględniamy wszystkie cenne wskazówki, które ułatwiają pracę naszym odbiorcom. Wycena tworzona jest z myślą o usprawnieniu pracy instalatorów: zaoszczędzeniu czasu instalatorów i możliwości szybkiego stworzenia odpowiedniej oferty przez instalatora dla klienta ostatecznego.

Do nowości usprawniających łatwiejsze i szybsze stworzenie odpowiedniej oferty z konstrukcją należą m.in.:

  • możliwość wyboru dowolnych długości profili: 207cm, 310,5 cm, 414cm
    Przy wysyłce zamówienia kurierem, klient musi pamiętać, że najdłuższe profile, które mogą być wysłane to te o długości 207cm. Przy odbiorze własnym towaru, bądź przy wysyłce towaru spedycją dedykowaną, klient może dobrać odpowiednio profile o długości: 207cm, 310,5cm, 414cm, zaznaczając długości profili, którymi jest zainteresowany.
  • automatyczne generowanie rysunku pomocniczego z rozmieszczeniem poszczególnych elementów konstrukcyjnych (w tym poszczególnych długości profili montażowych)
  • komplet dokumentacji w tym instrukcja montażu, certyfikaty, deklaracje zgodności do pobrania przy wyborze poszczególnego rodzaju konstrukcji.

Podsumowanie zamówienia „Twój system fotowoltaiczny”

Na platformie on-line dodane zostało okno z podsumowaniem wybranych towarów. System sam wskazuje następujące informacje:
– moc instalacji- zgodnie z ilością i rodzajem wybranych modułów fotowoltaicznych
– wybór skrzynki elektrycznej opcja tak/nie
– wybór konstrukcji montażowej opcja tak/nie
– przewód PV- informacja o grubości kabla
– moduły PV- wskazuje wybrany model oraz ich ilość
– falownik- wskazuje wybrany model oraz ilość
– zabezpieczenia- wskazuje wybrany model skrzynki przyłączeniowej

Zupełnie nową opcją jest również możliwość wygenerowania projektu koncepcyjnego oraz technicznego jednym kliknięciem. Gotowy projekt uwzględnia wybrane przez klienta produkty.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, a chciałbyś rozpocząć współpracę z jednym z największych dystrybutorów systemów PV w Polsce i przekonać się, że tworzenie ofert oraz dobór poszczególnych systemów fotowoltaicznych na naszej platformie internetowej jest naprawdę intuicyjny i prosty zapraszamy do logowania się na stronie: http://www.wycena.keno-energy.com/
Po zgłoszeniu prośby o utworzenie konta skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec i utworzy spersonalizowane konto przypisane właśnie dla Twojej firmy.

Keno