Czy wiesz, że do końca 2019 roku w Krakowie musisz wymienić piec na paliwa stałe? Zrób to jeszcze przed świętami i skorzystaj z ostatniej szansy na 100% dotację z możliwością realizacji inwestycji w 2017 r. Viessmann zaprasza w odwiedziny u swoich autoryzowanych Partnerów Handlowych. Spotkaj się z doradcami Viessmann, którzy posłużą radą, bezpłatnie pomogą wypełnić wszystkie dokumenty, a nawet wymienią Twoją starą instalację. Odwiedź autoryzowanych Partnerów Handlowych Viessmann biorących udział w akcji:
– MAREL ul. Zakopiańska 146, Kraków, tel. 12 352 52 52
– LEVADA ul. Rydla 57/2 Kraków tel. tel. 12 345 02 08

codziennie od poniedziałku do piątku w godz 8.00 – 16.00 oraz w weekend ostatniej szansy : 16-17 grudnia w godz. 9.00 – 17.00.


 

 

 

Rok 2016 to w firmie Dimplex rok pełen promocji. Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, Dimplex okresowo wprowadza promocje cenowe na wybrane produkty. Rok 2016 jest pod tym względem wyjątkowy! Dimplex zaprasza do zapoznania się z zestawieniem aktualnych promocji z pompami ciepła Dimplex jeszcze przed końcem tego roku. Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania na stronie internetowej producenta.


Logo Spirvent 255x80

 

 

 

Polski producent falowników organizuje jednodniowe szkolenia dla instalatorów z zakresu Systemu Wolta, które obejmują część teoretyczną – informacje o produkcie, jego ewolucji i pracy nad falownikami, a także aspekty techniczne. Część praktyczna obejmuje podłączenie elementów falownika, konfigurację i uruchomienie falownika. Najbliższe szkolenia odbędą się 11 i 24 stycznia 2017 r. w siedzibie firmy w Poznaniu. Więcej informacji na ten temat na fanpage’u Spirvent w serwisie Facebook i na stronie internetowej producenta, gdzie można dokonać zapisu na szkolenie.


Hennlich logo

 

 

 

Firma Hennlich prezentuje nowy produkt – 4-sprężarkową pompę ciepła Waterkotte Eco Touch 5112 DT, która dobrze nadaje się do zastosowania w biurowcach. Produkt dostępny jest w czterech wariantach mocy: 50, 65 i 84 kW. Moc pompy można wykorzystywać w 25, 50, 75 lub 100%. Więcej informacji na temat tego produktu u dystrybutora – firmy Hennlich.


Corab

Polski producent modułów fotowoltaicznych rozpoczął budowę farmy fotowoltaicznej o mocy prawie 1MW przy zakładzie produkcyjnym modułów PV. Konstrukcję wsporczą dostarczył polski producent systemów montażowych – olsztyński Corab. Elektrownia fotowoltaiczna będzie rozmieszczona na powierzchni 1,4 ha przy zakładzie produkcyjnym Selfa PV w Starym Czarnowie. Planowane prace mają zakończyć się do końca końca marca 2017 roku. Selfa zdecydowała się na konstrukcję Corab WS-007 – polskiego producenta rozwiązań fotowoltaicznych z Olsztyna. – Zastosowana przy jego produkcji specjalna stal konstrukcyjna posiada aż 25-letnią gwarancję na powłokę antykorozyjną – mówi Henryk Biały, Prezes Corab. Konstrukcja została nagrodzona na tegorocznych Targach Renexpo za innowacyjną technologię.


 

Panasonic

Panasonic wprowadził do oferty nowy panel sterownia dla niedawno uruchomionej linii pomp ciepła powietrze-woda Aquarea generacji H. Sterownik ten może być odłączony od jednostki
i zamontowany w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki temu oraz wbudowanemu czujnikowi temperatury eliminuje potrzebę instalacji termostatu i pozwala wygodnie kontrolować pracę pompy ciepła i poziom zużycia energii. Jest zintegrowany z funkcją Aquarea Smart Cloud, która umożliwia kontrolowanie pracy pompy ciepła Panasonic z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfonu, tabletu bądź komputera.