W dniach 18-20 marca 2014 zapraszamy na wydarzenia organizowane przez redakcję podczas Targów Enex.

18 marca 2014 r. podczas Targów ENEX Nowa Energia odbędzie się VII już edycja FORUM POMP CIEPŁA. Spotkanie corocznie skupia inwestorów, dostawców, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematem grzewczego wykorzystania pomp ciepła. W tym roku wydarzeniem specjalnym będzie Forum Instalatora. Podczas spotkania specjaliści od lat zajmujący się montażem pomp ciepła i innych instalacji OZE podzielą się swoimi doświadczeniami i problemami instalacyjnymi.
PROGRAM oraz wiecej informacji – kliknij TUTAJ

solar

FORUM SOLAR+, które odbędzie się 19 marca 2014 r. to ogólnopolska konferencja poświęcona branży PV. Spotkanie jest niepowtarzalną okazją do poznania i poszerzenia wiedzy na temat rozwiązań OZE, oraz spotkania z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami z branży słonecznej.
PROGRAM oraz wiecej informacji – kliknij TUTAJ

agro

20 marca 2014, podczas Targów ENEX Nowa Energia w Kielcach odbędzie się FORUM AGRO INWESTOR. Konferencja ma na celu przedstawienie możliwości wykorzystania OZE w gospodarstwach rolnych. Wydarzenie będzie okazją do spotkania inwestorów rolnych, dostawców technologii i urządzeń, wykonawców i wszystkich osób zainteresowanych tematem potencjału energetycznego tkwiącego w gospodarstwach rolnych.
PROGRAM oraz wiecej informacji – kliknij TUTAJ

pasaz

W dniach 18-20 marca 2014 redakcja po raz kolejny przygotowuje na to wydarzenie PASAŻ ENERGETYCZNY. PASAŻ to kompleks stoisk eksperckich.
Więcej informacji – kliknij TUTAJ

Pobierz zaproszenie uprawniające do bezpłatnego wstępu na targi. Kliknij TUTAJ

Organizacja: