Powrót do portalu

Forum „Energooszczędność w obiektach sakralnych”

21.06.2016

O Forum

Dziękujemy za udział w Forum „Energooszczędność w obiektach sakralnych”, które odbyło się 21 czerwca podczas targów SACRO EXPO w Kielcach!

Forum „Energooszczędność w obiektach sakralnych” podczas targów SACROEXPO to miejsce spotkania z ekspertami w zakresie nowoczesnych technik grzewczych, oświetlenia, stolarki okiennej i przygotowania inwestycji w obiektach sakralnych w ogóle. Fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów, prezentacja dostępnych rozwiązań na rynku, a wreszcie możliwość umówienia się na spotkanie to kluczowe elementy przygotowania inwestycji, w tym renowacji, w nierzadko zabytkowych obiektach służących wiernym.

Eksperci Forum to najwyższej klasy specjaliści, mający za sobą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych, termomodernizacyjnych i renowacyjnych, także dla inwestorów kościelnych.

Na spotkanie zapraszono wszystkich ekonomów kościelnych i zakonnych, oficjalnych przedstawicieli parafii, administratorów ośrodków rekolekcyjncych oraz innych obiektów kościelnych.

Poruszana tematyka (2 dzień targów):

GODZINY: 11:00-13:00

Rozpoczęcie
Jarosław Kotyza Globenergia
Czy energia słoneczna jest opłacalna? Zastosowanie systemów fotowoltaicznych
Anna Będkowska SBF Polska PV
Przygotowanie obiektów sakralnych do inwestycji energetycznych – audyt i termomodernizacja
Dominik Wojewódka Stekra
Moc, temperatura, akustyka – komfort efektywnych systemów grzewczych
Arkadiusz Żmuda Kampmann
Praktyka zastosowania technologii oze w obiektach sakralnych
Adam Eichhorn Viessmann
Zastosowanie pomp ciepła Nibe w obiektach sakralnych
Adam Minikowski Nibe-Biawar
Jak wybrać i prawidłowo zamontować okna
Janusz Owsiak Inwest Profil
Słupy oświetleniowe, maszty flagowe i panele fotowoltaiczne grupy kapitałowej ALUMAST S.A., jako przykład innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań w infrastrukturze kościelnej
Jacek Sztangret Alumast
Ciepło, ciepła woda, zdrowe powietrze – studia przypadku
Sławomir Ociepa Galmet
Podsumowanie
Jarosław Kotyza Globenergia
Zakończenie konferencji – indywidualne konsultacje z ekspertami

Fotorelacja

 

Pasaż Energetyczny

Konferencja odbyła się w miejscu Pasażu Energetycznego, który w ramach Targów SACRO EXPO organizuje Redakcja GLOBEnergia. Jest to kompleks stoisk eksperckich z gotową zabudową targową dla Sponsora. Ekspozycja w formie tematycznej, dobrze oznaczonej wyspy umożliwia sprawniejsze dotarcie zaintersowanych odbiorców i lepsza widoczność w katalogu targowym. Stoiska obsługiwane są przez Redakcję Globenergia. W założeniach projektu Wystawca otrzymuje gotowe zaplecze do prezentacji oferty firmy i rozmowy z Klientem podczas targów. Redakcja zapewnia również serwis medialny całego wydarzenia.
Pasaż Energetyczny co roku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno prywatnych zwiedzających jak i np. delegacji biskupów. Ponadto odbywająca się jednocześnie konferencja przyciąga do stoisk liczne grono ekonomów kościelnych i zakonnych oraz innych inwestorów sakralnych.

INFORMACJE O WYSTAWCACH PODCZAS TEGOROCZNEGO PASAŻU – TUTAJ

Partnerzy

Zostań Partnerem Wydarzeń

Partnerom naszych wydarzeń oferujemy interesujące metody obecności na organizowanych przez nas imprezach.