Powrót do portalu

KONKURS „INSTALATOR ROKU 2018!”

28.02.2018 - 01.03.2018

O Konkursie

Przedstawicieli firm instalacyjnych zajmujących się montażem instalacji fotowoltaicznych lub pomp ciepła zapraszamy do udziału w konkursie!

“INSTALATOR ROKU 2018” to konkurs edukacyjny, w którym jedno- lub dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych odpowiednio z dziedziny fotowoltaiki i pomp ciepła.

Tu będzie liczyła się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.

Tegoroczna edycja konkursu „INSTALATOR ROKU 2018” składa się z dwóch kategorii!

Wybierz kategorię:

DZIEŃ I – 28.02.2018 FOTOWOLTAIKA

“FOTOWOLTAICZNY INSTALATOR ROKU 2018” to konkurs edukacyjny,w którym  dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w montażu systemu fotowoltaicznego na czas, zgodnie ze sztuką i instrukcją.

ZGŁOSZENIA:

Formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami poprawnie wykonanej instalacji można wysyłać od 12.00 01.02.2018 r. do 12.00 14.02.2018 r. na adres: instalator@corab.com.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń (liczba drużyn ograniczona) i poprawność instalacji ze zdjęć. Uwaga! Na zdjęciu powinny być widoczne elementy konstrukcji oraz montaż falownika i zabezpieczeń.

NAGRODY:

Nagrodą główną w konkursie w kategorii FOTOWOLTAIKA jest kompletna instalacja fotowoltaiczna o wartości ponad 20 000 złotych, w skład której wchodzą: moduły Q-Cells, falownik SolarEdge, zabezpieczenia Jean Mueller i konstrukcja Corab na dowolny dach.

DZIEŃ II – 1.03.2018 POMPY CIEPŁA – Najlepsi z najlepszych!

„POMPY CIEPŁA  – Najlepsi z najlepszych” to konkurs edukacyjny, w którym  jedno- lub dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w znajomości zasad funkcjonowania instalacji, kompletności instalacji i działania poszczególnych elementów systemów grzewczych opartych o pompy ciepła.

REJESTRACJA i ZGŁOSZENIA:

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza, który dostępny jest TUTAJ.

Zgłoszenia można wysyłać do 12:00, 16.02.2018r.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na konkurs, uczestnik otrzyma dodatkowe instrukcje. Oprócz formularza zgłoszeniowego, uczestnik zostanie poproszony o przygotowanie zdjęć poprawnie wykonanej instalacji pompy ciepła.

UWAGA! Decyduje kolejność zgłoszeń (liczba drużyn ograniczona) i poprawność instalacji ze zdjęć.

UWAGA! Pierwszeństwo udziału w konkursie INSTALATOR ROKU 2018 przysługuje laureatom konkursu „DOBRE PRAKTYKI W DOBRYCH RĘKACH 2018”.

W Konkursie mogą brać udział wyłącznie instalatorzy, będący w chwili wysłania zgłoszenia do udziału w Konkursie aktywnymi przedsiębiorcami, lub ich pracownicy albo podwykonawcy, reprezentujący biorącego udział w Konkursie instalatora, bez względu na tytuł prawny zatrudnienia lub stosunek prawny łączący ich z instalatorem.

W Konkursie mogą brać udział firmy będące czynnymi płatnikami VAT.
W Konkursie mogą brać udział wyłącznie przedsiębiorcy, których głównym przedmiotem działalności jest montaż pomp ciepła u klientów ostatecznych.
NAGRODY

Główną nagrodą w konkursie w kategorii POMPY CIEPŁA jest pompa ciepła do produkcji ciepłej wody użytkowej DHW 300+. Nagrodę ufundowała firma Dimplex!

pompa ciepła, dimplex

Fot. Dimplex

DHW 300+ to pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej wyposażona w sterowany elektronicznie wentylator promieniowy oraz króćce powietrza wylotowego i odprowadzanego do szybkiego podłączenia przewodów rurowych (maks. długość 10 m). Urządzenie wyposażone jest w stalowy emaliowany zasobnik c.w.u. o pojemności 280 l ze w zintegrowaną wężownicą grzewczą do podłączenia zewnętrznego źródła ciepła, ochronną anodą antykorozyjną oraz tuleją zanurzeniową dla zewnętrznego czujnika zbiornika.

 

 

Organizatorzy “FOTOWOLTAICZNY INSTALATOR ROKU 2018"

Organizatorzy “INSTALATOR ROKU 2018” w kategorii POMPY CIEPŁA

Patronat Medialny

Zostań Partnerem Wydarzeń

Partnerom naszych wydarzeń oferujemy interesujące metody obecności na organizowanych przez nas imprezach.