Powrót do portalu

KONKURS „INSTALATOR ROKU 2018!”

28.02.2018 - 01.03.2018

Konkurs za nami! Znamy zwycięzców!

Nagrody rozdane! Pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna jadą do zwycięzców!

28 lutego 2018 roku odbyła się II edycja konkursu o tytuł Instalatora Roku w kategorii FOTOWOLTAIKA. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kW powędrowała do firmy Solar House z miejscowości Jaślany!

Final konkursu Instalator Roku 2018 w kategorii Fotowoltaika!

Nagrodą główną w konkursie w kategorii FOTOWOLTAIKA była kompletna instalacja fotowoltaiczna w skład której wchodzą: moduły Q-Cells, falownik SolarEdge, zabezpieczenia Jean Mueller i konstrukcja Corab na dowolny dach.

1 marca odbyła się I edycja Konkursu o tytuł Instalatora Roku w kategorii Pompy Ciepła!

Konkurs to świetne podsumowanie jedenastej edycji Forum Pomp Ciepła. To wyzwanie, które pozwoliło nam zmierzyć się z wiedzą, którą pozyskaliśmy przez te wszystkie lata. To również świetna zabawa dla większości uczestników oraz przypomnienie sobie tej podstawowej wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej zagadnień, z którymi na co dzień musimy się mierzyć.” – komentował na gorąco finalista konkursu – Tomasz Nowak z firmy 4EnergyTomika.

Zwycięzcą konkursu został Pan Piotr Kramer z firmy Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne.

Zwycięzca – Piotr Kramer z komisją konkursową i prowadzącymi konkurs!

arena pasaż energetyczny

Uczestnicy konkursu Instalator Roku 2018 w kategorii Pompy Ciepła

Główną nagrodą w konkursie w kategorii POMPY CIEPŁA była pompa ciepła do produkcji ciepłej wody użytkowej DHW 300+. Nagrodę ufundowała firma Dimplex!

pompa ciepła, dimplex

Fot. Dimplex

 

O konkursie!

“INSTALATOR ROKU 2018” to konkurs edukacyjny, w którym jedno- lub dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych odpowiednio z dziedziny fotowoltaiki i pomp ciepła.

Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.

W Konkursie mogą brać udział wyłącznie instalatorzy, będący w chwili wysłania zgłoszenia do udziału w Konkursie aktywnymi przedsiębiorcami, lub ich pracownicy albo podwykonawcy, reprezentujący biorącego udział w Konkursie instalatora, bez względu na tytuł prawny zatrudnienia lub stosunek prawny łączący ich z instalatorem.

W Konkursie mogą brać udział firmy będące czynnymi płatnikami VAT.
W Konkursie mogą brać udział wyłącznie przedsiębiorcy, których głównym przedmiotem działalności jest montaż pomp ciepła u klientów ostatecznych

Organizatorzy “FOTOWOLTAICZNY INSTALATOR ROKU 2018"

Organizatorzy “INSTALATOR ROKU 2018” w kategorii POMPY CIEPŁA

Patronat Medialny

Zostań Partnerem Wydarzeń

Partnerom naszych wydarzeń oferujemy interesujące metody obecności na organizowanych przez nas imprezach.