Energia w Gminie

Spotkania dla samorządów lokalnych

Nadchodzące: 24 listopada 2016 r. w Gdańsku

Kalendarium 2016

  FORUM „ENERGIA  W GMINIE” 2016

Edycja Data Miejsce Oficjalna strona wydarzenia
XVIII Forum Energia w Gminie 8 listopad 2016 Niepołomice/Kraków Kliknij TUTAJ
XIX Forum Energia w Gminie 24 listopad 2016 Gdańsk Kliknij TUTAJ

Już w tym roku za nami edycje Forum Energia w Gminie we Wrocławiu, Sulechowie i Katowicach! W 2015 roku Forum Energia w Gminie odbyło się w: Niepołomicach, Uniejowie, Sulechowie, Katowicach, Gdańsku i Rzeszowie.

Wszystkim przedstawicielom samorządów dziękujemy za aktywne uczestnictwo!

Zapraszamy na kolejne edycje!

O forum

Energia w Gminie to ogólnopolski cykl spotkań, warsztatów i konferencji dla samorządów lokalnych organizowany  przez Redakcję GLOBEnergia. Na spotkaniach poruszane są tematy Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii, efektywności energetycznej, finansowania, kompleksowej termomodernizacji, odpowiedniego przygotowywania dokumentacji przetargowych.

W akcji Energia w Gminie wzięło udział już ponad 1100 przedstawicieli samorządów lokalnych, Urzędów Gmin, Miast, Starostw Powiatowych.

Na nasze wydarzenia przybywają również przedstawiciele takich instytucji jak Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Urzędy Marszałkowskie, zarządcy gminnych obiektów komunalnych, czy obiektów rekreacyjnych.

Podczas spotkań, eksperci z poszczególnych dziedzin dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zainteresowanymi, odpowiadają na liczne pytania i pomagają rozwiązywać kluczowe dla gmin problemy.

Galeria

 

Partnerzy GLOBEnergia: