Energia w Gminie

Spotkania dla samorządów lokalnych

Nadchodzące: 11 maja w Lublinie, 8 czerwca w Katowicach

Kalendarium 2017

  FORUM „ENERGIA  W GMINIE” 2017

Edycja Data Miejsce Oficjalna strona wydarzenia
XXIII Forum Energia w Gminie 8 czerwca 2017 r. Katowice Kliknij TUTAJ
XXIV Forum Energia w Gminie 19 września 2017 r. Kraków Kliknij TUTAJ
XXV Forum Energia w Gminie 21 listopada 2017 r. Gdańsk Kliknij TUTAJ

Za nami edycje Forum Energia w Gminie 2016 w Wrocławiu, Sulechowie, Katowicach, Niepołomicach/Krakowie i Gdańsku! W 2015 roku Forum Energia w Gminie odbyło się w: Niepołomicach, Uniejowie, Sulechowie, Katowicach, Gdańsku i Rzeszowie.

Wszystkim przedstawicielom samorządów dziękujemy za aktywne uczestnictwo!

Zapraszamy na kolejne edycje!

O forum

Energia w Gminie to ogólnopolski cykl spotkań, warsztatów i konferencji dla samorządów lokalnych organizowany  przez Redakcję GLOBEnergia. Na spotkaniach poruszane są tematy Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii, efektywności energetycznej, finansowania, kompleksowej termomodernizacji, odpowiedniego przygotowywania dokumentacji przetargowych.

W akcji Energia w Gminie wzięło udział już ponad 1100 przedstawicieli samorządów lokalnych, Urzędów Gmin, Miast, Starostw Powiatowych.

Na nasze wydarzenia przybywają również przedstawiciele takich instytucji jak Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Urzędy Marszałkowskie, zarządcy gminnych obiektów komunalnych, czy obiektów rekreacyjnych.

Podczas spotkań, eksperci z poszczególnych dziedzin dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zainteresowanymi, odpowiadają na liczne pytania i pomagają rozwiązywać kluczowe dla gmin problemy.

Galeria

 

Partnerzy GLOBEnergia: