Powrót do portalu

Pasaż Energetyczny GLOBEnergia

28.02.2018 - 01.03.2018

Inwestor – Wykonawca. Przestrzeń do wymiany doświadczeń.

O Pasażu Energetycznym

SKUPIAMY SIĘ W JEDNYM MIEJSCU!

PASAŻ ENERGETYCZNY GLOBENERGIA (PEG) to wydarzenie, podczas którego oddajemy Wam przestrzeń do spotkań z wykonawcami i inwestorami.

Główną ideą PASAŻU ENERGETYCZNEGO GLOBENERGIA jest prezentacja oferty dla klienta zainteresowanego kompletnymi systemami energooszczędnymi.

Podczas dotychczasowych Targów w jednym miejscu i czasie eksperci firm prezentowali rożne technologie i rozwiązania z zakresu OZE.

Pomoc i obsługa stoisk partnerskich przez redakcję GLOBEnergii pozwoliła partnerom stoisk PASAŻU na efektywniejsze pozyskiwanie klientów i uczestnictwo w targach.

PEG to także kompleks stoisk eksperckich z gotową zabudową targową. Ekspozycja w formie wyspy obsługiwana jest przez Redakcję GLOBEnergia. W założeniach projektu Wystawca otrzymuje gotowe zaplecze do prezentacji oferty firmy i rozmowy z Klientem podczas targów. Redakcja zapewnia również serwis medialny tego wydarzenia.

Pasaż Energetyczny GLOBEnergia 2018 odbędzie się już w dniach 28.02 – 1 marca 2018 w Kielcach.

Firmy zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu PASAŻ ENERGETYCZNY GLOBENERGIA 2018 zapraszamy do kontaktu: e-mail: marketing@globenergia.pl

Wydarzeniami towarzyszącymi PEG są:

Fotorelacja – PEG 2017:

Wystawcy Pasażu Energetycznego 2017:Pasaż Energetyczny odwiedzili reprezentanci Polski w piłce ręcznej i przeprowadzili konkurs:

Podczas Pasażu Energetycznego przeprowadzono wiele ciekawych rozmów:

Organizator

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Zostań Partnerem Wydarzeń

Partnerom naszych wydarzeń oferujemy interesujące metody obecności na organizowanych przez nas imprezach.