Odkryj HIGHLIGHTS 2020 od IBC SOLAR, niemieckiej hurtowni fotowoltaicznej i dostawcy rozwiązań energetycznych, który działa na rynku fotowoltaiki od 1982r.

Unikalna dla branży fotowoltaicznej, 15 letnia gwarancja łączona od IBC SOLAR!

Gdy coś ulega uszkodzeniu, usunięcie usterki jest wystarczająco kłopotliwe i mało kto ma ochotę na dodatkowe kłótnie lub spory.

Dlatego IBC SOLAR oferuje teraz nową, 15-letnią gwarancję łączoną na moduły i system montażowy.

Wszystko dzięki temu, że nasze produkty idealnie do siebie pasują. Ta unikalna kombinacja najwyższej jakości, wytrzymałości i wygody montażu zapewnia Tobie i Twoim klientom komfortowy poziom bezpieczeństwa.

Odkryj jeszcze więcej nowości

Poznaj nowe, innowacyjne produkty dla sektora mieszkalnego i komercyjnego, oraz zajrzyj do strefy kontroli jakości. Przygotowaliśmy liczne animacje dotyczące produktów, które zachęcą Cię do ich wypróbowania.

Dodatkowo, czeka na Ciebie szereg specjalnie przygotowanych webinarów i dyskusji z ekspertami oraz rozmowa na żywo o bieżących wydarzeniach i wizjach na przyszłość z założycielem i Prezesem naszej firmy, Udo Möhrstedtem

Wolisz bezpośredni kontakt?

Żaden problem. Nasi przedstawiciele mogą oprowadzić Cię po stronie poprzez video rozmowę i na bieżąco przedyskutować z Tobą wszystkie interesujące tematy.

Kliknij tutaj, by przejść bezpośrednio do strony HIGHLIGHTS 2020.
Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

IBC SOLAR AG
Kontakt z nami: www.ibc-solar.pl


Materiał sponsorowany


 

IBC Solar

Dostawca rozwiązań dla energii słonecznej