Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w promocji organizowanej przez AISWEI, producenta falowników Solplanet. W ramach promocji instalatorzy mogą otrzymać0 nagrodę w wysokości 200 zł za każdą instalację opartą o falownik Solplanet, która została wykonana w terminie od 23.11.2020 do 31.12.2020.

Falowniki w ofercie Solplanet

W ofercie Solplanet znajdują się falowniki jednofazowe i trójfazowe, do zastosowań domowych, komercyjnych oraz przemysłowych, w powiązaniu z systemem do monitorowania i zarządzania instalacją.

  • Seria TLC – falowniki 3-fazowe z wyświetlaczem od 3 do 10 kW (identyczne jak Zeversolar),
  • Seria ASW – to produkty nowej serii dostępne w wersji 1-fazowej i
    3-fazowej, bez wyświetlacza, od 1 do 50 kW

Urządzenia charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami. Są łatwe w montażu, niezawodne i przyjazne w obsłudze. Każdy z falowników ma możliwość połączenia poprzez internet, co umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniem, a dedykowana aplikacja bardzo to ułatwia.

Falowniki fotowoltaiczne Solplanet dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów: Emiter, Grodno, Soltec.

Promocją objęte są wszystkie modele falowników Solplanet!

Nagroda

Instalator otrzymuje nagrodę w wysokości 200 zł za każdą instalację wykonaną na falowniku Solplanet w terminie od 23.11.2020 do 31.12.2020. Nagrodą w promocji jest karta Mastercard o wartości 200 zł. Karta ważna jest 24 m-ce.  Można nią płacić w każdym sklepie posiadającym terminal płatniczy, wypłacić środki w bankomacie bądź dokonać transakcji w internecie.

200 zł przysługuje za każdy zainstalowany falownik. Instalator podejmuje decyzje czy chciałby otrzymać nową kartę za każdy kolejny zainstalowany i zgłoszony do programu falownik czy życzy sobie doładować posiadaną już kartę o kolejne 200 zł

Warunki promocji

Warunkiem otrzymania nagrody jest:

  • zainstalowanie falownika w instalacji fotowoltaicznej i dodanie go do konta Aisweicloud
    oraz
  • zarejestrowanie falownika do Programu Promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, który znajduje się na stronie https://solplanet.net/zwrotgotowki/.

Na podstawie numeru seryjnego falownika Organizator sprawdza czy inwerter został faktycznie zainstalowany.

Zapraszamy do rejestrowania instalacji!

Solplanet

Producent falowników fotowoltaicznych