Motto edycji 2017 to „Water. Energy. Life.”. Tematyka najbliższych targów ISH, największych tego typu na świecie w branży HVAC, będzie się koncentrować na powiązaniach między wodą i energią.

Targi ISH 2017 Frankfurt

W dziale ISH Water znajdziemy ekologiczne rozwiązania sanitarne oraz innowacyjne projekty łazienek. Prezentowane rozwiązania obejmą takie aspekty jak design, zdrowie, wellness, komfort, a także oszczędna gospodarka zasobami oraz higiena wody pitnej. Wystawcy zaprezentują swoje ekologiczne, designerskie projekty, oparte na najnowszych trendach we wzornictwie oraz na technologiach chroniących środowisko.

W sekcji ISH Energy oraz Aircontec zobaczymy rozwiązania budowlane zorientowane na wydajność energetyczną oraz wygodę. W tej edycji najbardziej istotne tematy to wydajne technologie przyszłości oraz budynki inteligentne. Uczestnicy targów przyjrzą się m.in. takim zagadnieniom jak łączenie ciepła z odnawialną energią elektryczną. Gorącym tematem będzie także ogrzewanie cyfrowe oraz związana z nim postępująca integracja rozwiązań informatycznych z innowacyjnymi technologiami grzewczymi. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć całe spektrum innowacyjnych technologii budowlanych. Ponadto, pojawią się propozycje ekologicznych technologii z zakresu klimatyzacji i wentylacji.

Targi ISH 2017 Frankfurt

Uwaga! Istnieje możliwość dołączenia do zorganizowanej grupy wyjazdowej: opcja wylotu z Warszawy w terminie 14 – 16 marca 2017 oraz wyjazdu autokarem w dniach 12 – 17 marca 2017 (także z Warszawy). Chętnych do udziału zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielstwem Targów Frankfurt w Polsce: 22 49 43 200, info@poland.messefrankfurt.com

Dopisz się do grupy wyjazdowej już dziś tutaj.