25-26.10.2012, Słok k/Bełchatowa: Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

forum biomasa

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do sukcesu zarówno merytorycznego jak i organizacyjnego jaki odniosła I edycja „Forum Technologii w Energetyce - Spalanie Biomasy" w październiku 2011 zapraszamy do udziału w II edycji tego najważniejszego spotkania w branży, gdzie w jednym miejscu i czasie omówione zostaną najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia z zakresu spalania i współspalania biomasy.

Tegoroczna II edycja „Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy" odbędzie się 25-26 października 2012 w Hotelu „Wodnik", Słok k/ Bełchatowa.

Forum jest dwudniowym, cyklicznym, ogólnopolskim spotkaniem branży, spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, które gromadzi wybitnych specjalistów z sektora biomasy. Podczas dwóch dni Forum, będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach specjalistów na temat eksploatacji, konserwacji i przerabiania kotłów do spalania i współspalania biomasy.

Prelekcje przygotują dla Państwa przedstawiciele czołowych firm energetycznych, jak również dostawców biomasy, instalacji, urządzeń, rozwiązań, którzy zaprezentują swoje doświadczenia z rynku polskiego i zagranicznego oraz przedstawiciele najważniejszych urzędów, instytutów, instytucji kontrolujących, jak również profesorowie najlepszych uczelni w Polsce.

W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się uroczysta kolacja, która będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, rozmów branżowych, jak również do miłego spędzenia czasu.

Drugiego dnia zapraszamy uczestników w imieniu Gospodarza Forum – firmy PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna – do zwiedzania nowego bloku Elektrowni w Bełchatowie.

Program oraz szczegóły Forum znajdą Państwo na http://scc.com.pl/konferencje/en/fteb/zaproszenie

 
Zachęcam do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Jolanta Kałużna
Project Manager
SC Consulting

tel.:   +48 22 740 67 80
faks: +48 22 672 95 89
e-mail: Jolanta.Kaluzna@SCC.com.pl
www.SCC.com.pl
www.PowerMeetings.pl