Podczas gdy rozpowszechnianie fotowoltaiki przyspiesza, a ceny technologii nadal spadają, niemiecki producent AE Solar jest na fali innowacji w PV.

Oto top 3 w rozwoju marki:

1. AE Solar po raz pierwszy w branży PV dołączył do wszystkich modułów fotowoltaicznych chipy NFC zabezpieczające przed piractwem!

Rynek międzynarodowy jest pełen oszustów, którzy pod godnymi zaufania markami opracowują fałszywe moduły fotowoltaiczne o niskiej jakości, krótkiej żywotności i wysokiej degradacji. Aby nie dochodziło do piractwa modułów fotowoltaicznych, każdy moduł AE Solar jest zintegrowany z chipem NFC, który pozwala na dokładną identyfikację urządzenia.

A oto korzyści z rozwiązania:

  • Innowacyjna technologia pozwala zapewnić każdemu klientowi AE Solar oryginalną jakość produktu oraz gwarancję w kontekście pochodzenia i wsparcia posprzedażowego.
  • Każdy, kto posiada smartfon, może w łatwy sposób sprawdzić autentyczność produktów AE Solar w ciągu kilku sekund, a po udostępnieniu rzeczywistych informacji o pochodzeniu produktu, otrzymać długoterminową, 100% gwarancję zrównoważonego rozwoju.
  • Dzięki aplikacji, AE Solar może łatwo i skutecznie dbać o kupującego. NFC-Chip w ciągu nawet 1 sekundy może dostarczyć kupującemu wszelkich ważnych informacji dotyczących modułu PV.
  • Klient końcowy może bezpośrednio kontaktować się z zespołem AE Solar, dzielić się swoimi uwagami i otrzymywać informacje zwrotne od profesjonalistów. To świetny sposób na bezpośrednią komunikację z marką i śledzenie modułów fotowoltaicznych poprzez bazę danych w chmurze. Aplikację AE Solar można pobrać bezpłatnie na IOS i Android.

2) 21,3% sprawności w modułach Thunder od AE Solar!

Zwycięskie połączenie najwyższej wydajności i nowoczesnej estetyki gwarantuje maksymalizację korzyści z inwestycji w fotowoltaikę. Moduły Thunder gwarantują więcej mocy i więcej oszczędności! Nowa seria modułów fotowoltaicznych od AE Solar spotkała się z dużym zainteresowaniem u docelowych odbiorców i okazała się popularna w Europie. Seria jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, ponieważ gwarantuje wysokowydajne i bardzo eleganckie moduły, które zapewniają większą moc przy zachowaniu najlepszego designu.

3) Eclipse – seria modułów ultra-black dla eleganckiego życia

Moduły fotowoltaiczne z serii Eclipse od AE Solar zapewniają wysoką wydajność i rentowność. W tej serii firma zdecydowanie postawiła na elegancję. Panele PV w kolorze głębokiej czerni są skierowane do inwestorów, którym zależy na podkreśleniu klasycznego i eleganckiego poczucia stylu w swoim otoczeniu. Dzięki nim, dach wygląda szykownie i klasycznie, a pomaga w tym czarny kolor, jako mocny i zawsze bardzo efektowny wizualnie symbol. Wprowadzone na rynek europejski bardzo estetyczne panele fotowoltaiczne o dużej mocy z serii Eclipse firmy AE Solar, maksymalizują moc i wydajność systemu.

AE Solar to niemiecka marka TIER 1. To producent modułów PV, który udowodnił, że jest dynamiczny i postępowy, pozycjonując się jako jedna z wiodących prywatnych firm w Niemczech. Od momentu powstania w 2003 roku firma ciężko pracuje i stale się rozwija, poszerzając portfolio i umacniając swoją obecność na rynkach międzynarodowych. Obecnie AE Solar działa w ponad 95 krajach. Jednocześnie, międzynarodowy zespół stara się dostarczać innowacyjne produkty i rozwiązania w branży PV.

Firma AE Solar jest zaangażowana w maksymalizację wartości swoich modułów fotowoltaicznych oraz pozostanie zaufanym i niezawodnym globalnym dostawcą energii. Łączna moc produkcyjna AE Solar wynosi obecnie ponad 2,5 GW rocznie.

ae solar

alternative energy