4 proste kroki

Dla osób, które zastanawiają się nad modernizacją swojego domu, firma Galmet opracowała przystępny system 4 kroków do uzyskania dotacji w Programie Czyste Powietrze:

1. Wypełnij formularz
2. Wybierz system ogrzewania
3. Potwierdź zakup
4. Podpisz umowę

galmet 4 kroki

Na stronie firmy dostępna jest lista produktów i usług, które wchodzą w skład dofinansowania i promocji. W ramach usług objętych promocją, Galmet oferuje przygotowanie kompletnej dokumentacji o dotację w programie „Czyste Powietrze”. Dokumentacja zawiera przygotowanie wniosku aplikacyjnego w zakresie dofinansowania, refinansowania oraz wykonanie audytu energetycznego. W programie Czyste Powietrze, istnieje możliwość uzyskania nawet do 90% dofinansowania.

galmet czyste powietrze

Wybrane warunki dofinansowania w programie „Czyste Powietrze”

● Maksymalne koszty kwalifikowane, od których jest liczona wysokość dotacji: 53 000 zł.
● Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia: 7 000 zł.
● Dotacja i pożyczka mogą być wypłacane zarówno po zrealizowaniu etapu, jak i całości przedsięwzięcia. Środki mogą być przekazane na rachunek bankowy wykonawcy, a jeżeli dowody księgowe zostały przez Beneficjenta opłacone – na jego rachunek bankowy.
● Wnioskowanie o udzielenie dofinansowania w formie dotacji nie wymaga równoczesnego wnioskowania o udzielenie dofinansowania w formie pożyczki. Beneficjent może ubiegać się wyłącznie o dofinansowanie w formie dotacji, wyłącznie o dofinansowanie w formie pożyczki lub dofinansowanie w formie dotacji i pożyczki.
● Pożyczka może być udzielona na okres nie dłuższy niż 15 lat; okres finansowania jest liczony od daty pierwszej planowanej wypłaty transzy pożyczki do daty planowanej spłaty ostatniej raty kapitałowej.

Po szczegóły oferty zapraszamy TUTAJ

Redakcja GLOBEnergia