Aktualności Aktualności

40 samochodów elektrycznych na minuty we Wrocławiu!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Mieszkańcy Wrocławia mogą wypożyczyć Renault ZOE w wersji Life, z silnikiem o mocy 92 KM. Projekt jest realizowany we współpracy z miastem Wrocław, firmą Enigma - operatorem Vozilli - oraz koncesjonerem Renault firmą Nawrot.

Wypożycz elektryka na minuty!

Czterdzieści w 100% elektrycznych Renault ZOE udostępniono do wypożyczenia w popularnych lokalizacjach we Wrocławiu za pośrednictwem Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznych Vozilla. Wypożyczenie auta na minuty odbywa się przy pomocy aplikacji mobilnej. ZOE można rozpoznać po zdjęciu oraz wyszukać, korzystając z opcji filtrowania.

Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Vozillą, ponieważ naszym wspólnym celem jest promowanie elektromobilności. Samochody elektryczne mogą poprawić jakość życia w miastach dzięki swojej bezgłośnej jeździe i zerowej emisji spalin. Wysoki zasięg i niskie koszty eksploatacji, a także typowo miejski charakter Renault ZOE sprawiają, że ten model idealnie sprawdza się w carsharingu – mówi Andrzej Gemra, Zastępca Dyrektora Renault Terytorium East ds Efektywności i Rozwoju Nowych Projektów w Renault.

Renault ZOE trafiły do floty Vozilli dzięki współpracy Renault Polska, miasta Wrocław, firmy Enigma, która jest operatorem systemu Vozilla, oraz koncesjonera Renault, firmy Nawrot Sp. z o.o.