W związku z epidemią koronawirusa, w branży odczuwa się zaniepokojenie możliwym zerwaniem łańcuchów dostaw. Corab dokłada wszelkich starań, aby do tego nie doszło, a w porozumieniu z partnerami zagranicznymi, firma wynegocjowała zwiększenie dostaw wraz z gwarancją ich regularności. Co więcej, Corab dba nie tylko o dostępność, ale i o ceny dostępnych produktów! Aż 50 tysięcy modułów PV zyskało nową, niższą cenę!

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem. Nie jeden kryzys przetrwaliśmy, a z każdego wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość. Dlatego wspólnie z największymi producentami modułów stale działamy, aby zachować odpowiednią dostępność – mówi Paweł Wiktorowicz – Dyrektor rozwoju produktów.

Paweł Wiktorowicz. Dyrektor rozwoju produktów w Corab Sp. z o.o.

Dostępność jest ważna, ale to nie wszystko, dlatego ponad 50 tysięcy modułów fotowoltaicznych zyskało nową, niższą cenę. Są to moduły o różnych mocach, kolorze ramy i zastosowanych technologiach.

Które moduły uzyskały niższą cenę?

Spośród modułów objętych nową ceną, będą dostępne między innymi takie modele jak:

  • Risen 310 – wykonany w technologii monokrystalicznej, wyróżniający się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.
  • Q-cells G8 – wykonany w technologii Half Cut Cells, 12-busbarowy, dostępny w przedziale mocowym 345 – 355 Wp.
  • EURENER 330 Wp – wykonany w technologii Half Cut i dostępny w kolorze full black.

Pełne listy modułów dostępne są u opiekunów handlowych.

Firma Corab rozwija się od blisko 30 lat i kilka kryzysów już pokonała. Choć trudno przewidzieć skalę kryzysu polskiej gospodarki, firma dokłada wszelkich starań, by nie zawieść swoich klientów. Corab posiada również duże rezerwy magazynowe, a wynegocjowane warunki gwarantujące ciągłość dostaw mogą pomóc sprostać potrzebom rynku.

Corab

Polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych