Dominacja modułów monokrystalicznych!

Tegoroczne badania rynku wykazały, że moduły monokrystaliczne absolutnie go zdominowały. Z odpowiedzi ankietowanych sprzedawców z rynku PV wynika, że moduły polikrystaliczne stanowią zaledwie 2% modułów wprowadzonych przez nich na rynek. Rynek PV to nie tylko sprzedaż instalacji odbiorcom końcowym, ale cały łańcuch dostaw generujący wartość dodaną dla gospodarki. Niemiecki producent TIER1 – AE Solar to marka, która dopasowuje swoje produkty do ściśle określonej grupy wymagających klientów, dopasowując je do ich indywidualnych potrzeb.

AE Solar zwycięzcą testów AIEM w Polsce!

Ostatnio firma AE Solar Technology została zwycięzcą w testach pomiarowych AIEM w Polsce w kategorii “Porównanie i ocena kilku modułów PV w oparciu o parametry ekonomiczne i techniczne.” To testy zainicjowane na rynku środkowoeuropejskim przez polską firmę Alter Energia. Wyniki testu wykazały, że moduły AE Solar są odpowiednie i działają wyjątkowo skutecznie w środkowoeuropejskich warunkach pogodowych.

AE Solar to niemiecki producent wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych TIER1, który udowodnił, że jest dynamiczną i postępową marką, która od momentu powstania w 2003 roku pozycjonuje się jako jedna z wiodących prywatnych firm. W wyniku naszej ciężkiej pracy stale się rozwijamy, poszerzamy nasze portfolio i umacniamy naszą obecność na rynkach międzynarodowych. Aktualnie działamy już w ponad 95 krajach. Nasza obecność w Polsce ma kluczowe znaczenie dla naszej marki, ponieważ obiecujemy lokalnym klientom najwyższą jakość przy maksymalnie opłacalnych cenach. – Alexander Maier, założyciel i CEO w AE Solar

Wprowadzając na rynek europejski bardzo estetyczne moduły fotowoltaiczne o dużej mocy, producent postawił na maksymalizację mocy i wydajności. Udowodniły to testy pomiarowe AIEM.

Zależy nam na rozwoju branży, dlatego nasze drzwi są zawsze otwarte na nowe kanały współpracy, dystrybucji czy partnerstwa dla Polski. Nasz międzynarodowy zespół jednocześnie stara się dostarczać innowacyjne produkty i rozwiązania w branży PV. Dlatego obiecujemy polskiemu klientowi wielki wkład w nasze przyszłe projekty. – mówi Alexander Maier, dyrektor generalny i założyciel AE Solar.

Firma AE Solar jest zaangażowana w maksymalizację wartości swoich modułów fotowoltaicznych oraz pozostanie zaufanym i niezawodnym globalnym dostawcą energii. Łączna moc produkcyjna AE Solar wynosi obecnie ponad 2,5 GW rocznie.

ae solar

alternative energy