Urządzenia na węgiel są coraz częściej wypierane przez nowoczesne i efektywniejsze energetycznie rozwiązania. Nieefektywne systemy grzewcze są zastępowanymi tymi opartymi na kotłach kondensacyjnych, kotłach na biomasę czy pompami ciepła.

Właśnie dlatego firma Viessmann wprowadza na rynek urządzenia zaspokajające potrzeby inwestorów.  W minionych latach firma znacznie poszerzyła bazę technologiczną – obecnie posiada kompleksową ofertę systemów o mocy od 1 do 120000 kW dla wszystkich obszarów zastosowań i nośników energii.

Od 1 sierpnia 2016 r. obowiązują nowe cenniki firmy Viessmann na cały asortyment związany z systemami grzewczymi.

Graf 1, źródło Viessmann

ZOBACZ NOWĄ OFERTĘ CENOWĄ TUTAJ

W tym roku firmy Viessmann zaprezentowała wiele nowości: automatyczny kocioł pelletowy Easypell łączący wysoką wydajność i trwałość z prostotą konstrukcji, nową pompę ciepła Vitocal 250-S w wersji split, która uzupełnia istniejące instalacje z kotłami kondensacyjnymi o dodatkowe źródło bezpłatnego ciepła z powietrza czy kompaktowe urządzenie hybrydowe Vitocaldens 222-F łączące pompę ciepła z gazowym kotłem kondensacyjnym i zasobnikiem c.w.u. w wersji z dodatkową funkcją aktywnego chłodzenia (AC).

Ten rok to również premiera mobilnej aplikacji ViCare App, która stwarza nowe możliwości obsługi ogrzewania przez Internet i innowacyjnego regulatora Vitotronic 200.

Oprócz samych urządzeń firma oferuje również gotowe pakiety. W cennikach informuje i zwraca uwagę również na konieczność etykietowania produktów.

Graf 2, źródło Viessmann

Viessmann oferuje etykiety dla każdego produktu, etykiety łączne dla systemów z cennika pakietów, etykiety łączne do instalacji konfigurowanych przez użytkownika przy użyciu podzespołów firmy Viessmann na portalu Viessmann dla partnerów handlowych dostępnym na stronie www.viessmann.pl/login.

Źródło: Viessmann