alpha innotec Summer Meetup – podcasty o pompach ciepła

Chcesz wiedzieć więcej o pompach ciepła? Szukasz okazji do posłuchania ekspertów i praktyków z branży? Te krótkie i swobodne spotkania online są dla Ciebie! Firma alpha innotec zaprasza na serię podcastów o pompach ciepła. Jakie tematy będą poruszane?

Zdjęcie autora: alpha innotec

alpha innotec

Producent pomp ciepła

Seria podcastów o pompach ciepła to kontynuacja projektu alpha innotec Summer Meetup, niegdyś w formie video, a tym razem w formie do słuchania. Odcinek #1 porusza tematykę naturalnego czynnika R290 (w najbardziej aktualnym wydaniu)!

Meetupy powstały z myślą o instalatorach oraz inwestorach i będą poruszać ważne kwestie branżowe wokół tematyki pomp ciepła, jak choćby najnowsze regulacje dotyczące czynników chłodniczych. Podcasty będą także przedstawiać urządzenia marki alpha innotec - pompy ciepła zarówno powietrzne, jak i gruntowe; opowiedzą o wyposażeniu, kwestiach doboru oraz sposobach montażu; przekażą wiedzę czerpaną z ponad 20-letniego doświadczenia producenta.

Podcasty będą pojawiać się w każdy czwartek, aż do końca lata - do 23 września. Można ich wysłuchać na popularnych platformach podcastowych, takich jak Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast, Anchor. Nie trzeba posiadać konta - wystarczy kliknąć. Zapraszamy!

Materiał promocyjny