Black Week w SOLFINITY – Zobacz promocje do -25%

W Solfinity rusza tydzień promocji, który potrwa do końca listopada. Klienci mogą liczyć na wysokie rabaty obejmujące produkty topowych marek w ofercie dystrybutora, m.in. Sofar, Hypontech, Kehua, Hoymiles czy Huawei, oraz szkolenia PV. Sprawdź, ile możesz zyskać biorąc udział w Black Week!

Zdjęcie autora: Solfinity
Zdjęcie autora: Solfinity

Solfinity

Dostawca komponentów instalacji fotowoltaicznych w Polsce
black week, solfinity,

Podziel się

Tegoroczny Black Friday w Solfinity potrwa aż tydzień! Rabaty na urządzenia PV oraz zestawy magazynów energii sięgają do -25%. Black Friday to nie tylko okazja, żeby kupić więcej produktów w lepszej cenie i uzupełnić zapasy urządzeń, które na stałe figurują w Twojej ofercie. To także szansa, aby wprowadzić do swojej oferty nowości i przetestować je w obniżonych cenach. Dlatego też oferta Solfinity na Black Week jest zróżnicowana: znajdują się w niej zarówno marki od wielu lat goszczące na polskim rynku PV jak Sofar czy Huawei, a także ciesząca się rosnącą popularnością Kehua Tech oraz nowość w asortymencie dystrybutora – Beny.

Obraz zawierający tekst, Znak elektroniczny, Czcionka, NeonOpis wygenerowany automatycznie

Moc falowników 

W promocji znalazł się bogaty wybór inwerterów: jedno- i trójfazowe, sieciowe i hybrydowe, domowe i przemysłowe, a także mikroinwertery. Największe moce falowników Sofar oraz Hypontech sięgają 125 kW i doskonale sprawdzą się na farmach PV. Teraz dostępne są z 15% rabatem. W niższych cenach dostępne są też rozdzielnice, pompy ciepła, zabezpieczenia, konstrukcje czy optymalizatory mocy.

Magazyny energii Sofar

Objęte promocją -23% zostały także zestawy magazynów energii Sofar: bateria BTS 5K + moduł sterujący BTS 5K-BDU + inwertery w przedziale mocy HYD5-10 KTL-3PH Sofar oraz dwa zestawy z falownikami o mocy 8 i 10 kW, jednostką BDU i 2 bateriami BTS 5K. To gotowe rozwiązania charakteryzujące się łatwością instalacji (Plug & Play), nowoczesną, bezpieczną konstrukcją modułu baterii czy możliwością zastosowania minimalnej pojemności baterii w systemie (5 kWh/2,5 kW). Technologia wyposażona jest w opcje ustawienia harmonogramu ładowania i rozładowania baterii, a także możliwość pracy w prawdziwym offgridzie.

Promocje na szkolenia

W trakcie Black Week w promocyjnych cenach dostępne są także szkolenia w ramach SOLACADEMY. Zapisz się na szkolenia objęte promocją, a otrzymasz rabat w wysokości 25% od ceny wybranego szkolenia w grudniu. Akcja obejmuje szkolenia z zakresu znajomości produktów Hoymiles (1.12.2023) oraz pozwalające na uzyskanie tytułu „Certyfikowany instalator systemów hybrydowych Victron Energy” (14.12.2023). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto pospieszyć się z podjęciem decyzji!