BuyPV zdobywa nowe rynki!

W ciągu ostatnich 10 lat firma BuyPV dostarczyła zieloną energię setkom firm i gospodarstw domowych w kraju. Dziś marka jest uznana przez klientów za jakość i innowacyjność i rozszerza swoją obecność na kolejnie kraje Europy. W związku z dużym zainteresowaniem produktami, marka otworzyła nowe oddziały: tym razem w Rumuni i Niemczech.

Zdjęcie autora: BuyPV.eu

BuyPV.eu

Hurtownia Fotowoltaiki

BuyPV działa na terenie 24 krajów Unii Europejskiej, ale również poza nią. Marka posiada własne oddziały w Czechach, Portugalii, Łotwie, Estonii, na Litwie oraz na Węgrzech, a także magazyny w Polsce, Holandii, Hiszpanii i Bułgarii. W związku z dużym zainteresowaniem produktami ostatnio otworzyła również oddziały w Rumuni i Niemczech. Firma dynamicznie się rozwija, poszerza ofertę i pracuje nad automatyzacją procesu sprzedażowego - międzynarodową platformą przeznaczoną do składania zamówień i obsługi klientów. Marka, zapowiada również dalsze umacnianie swojej pozycji w Europie i poza nią.

Kluczem do sukcesu jest szybkie reagowanie, umiejętność podejmowania odważnych decyzji i dostosowywanie gamy produktów do potrzeb zmieniających się warunków. Nowa strategia firmy, rozszerzenie oferty i wejście marki na rynki europejskie – to odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stanął rynek. Dziś naszą przewagą jest to, że jako jedni z nielicznych mamy stałe, kontenerowe ilości produktów dostępne od ręki. Całą energię koncentrujemy na zagwarantowaniu dostępności komponentów do instalacji

powiedział Łukasz Studziński, Prezes BuyPV. 

Marka swoją ofertę kieruje do nabywców hurtowych i firm instalatorskich, działających zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach europejskich. BuyPV jest oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem firmy SolaX Power oraz JaSolar. Specjalizuje się również w imporcie i dystrybucji m. in. inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii, paneli z listy Tier1, konstrukcji montażowych, ładowarek EV, klimatyzatorów i pozostałych komponentów PV. 

BuyPV gwarantuje stałe stany magazynowe paneli fotowoltaicznych, comiesięczne dostawy minimum 25 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24h od zamówienia oraz atrakcyjne warunki współpracy dla swoich partnerów. Firma gwarantuje pewne i terminowe dostawy produktów ze swojej platformy internetowej.

Materiał promocyjny