12-13 czerwca 2015 odbyły się Dni Otwarte firmy Hennlich. Ideą Dni Otwartych było aktywne i bezpośrednie propagowanie ekologicznych i ekonomicznych systemów grzewczych.

Podczas spotkań specjaliści prezentowali urządzenia marki WATERKOTTE oraz BEKA – pompy ciepła i maty kapilarne. Odbył się również pokaz działania powietrznej pompy ciepła typu monoblok model BM7010 w połączeniu z matami kapilarnymi. Zainteresowani od podstaw mogli poznać budowę urządzeń i poznać kompletny asortyment firmy Waterkotte.
Kto przyjechał?
„Przyjechali instalatorzy, projektanci i inwestorzy. Największe zainteresowanie wzbudziła pompa ciepła powietrze-woda Waterkotte DA5018 Ai ze względu na wyjątkowo cichą pracę, na poziomie 34dB, oraz działające chłodzenie w namiocie, oparte na matach kapilarnych i pompie ciepła typu monoblok Waterkotte BM 7010.
W budynku odbywały się liczne dyskusje. Ze względu na pogodę, która bardzo pozytywnie nas zaskoczyła, wszyscy byli zachwyceni chłodzeniem w budynku firmy Hennlich, w którym chłodzenie oparte jest na matach kapilarnych.” – opowiada Grzegorz Żbik, doradca techniczno-handlowy Hennlich Sp. Z o.o.
FOTORELACJA Z WYDARZENIA