Certyfikacja dla instalatorów – bezpłatne szkolenia grudniowe

Jako autoryzowany dystrybutor PV, BayWa r.e. Solar Systems oferuje szeroką bazę szkoleń- zarówno w formie webinariów (których niezobowiązująca forma pozwala na przyswojenie wiedzy nawet podczas pracy na dachu 😉), jak i spotkań stacjonarnych w biurze (aktywna forma warsztatów, sesja Q&A, pokaz komponentów na żywo to naprawdę świetna okazja, by zaczerpnąć wiedzę prosto od eksperta!).

Zdjęcie autora: BayWa r.e.

BayWa r.e.

Dystrybutor komponentów dla rynku fotowoltaicznego

Zostań Certyfikowanym Instalatorem REC

Będąc RCSP (REC Certified Solar Professional) zyskujesz szereg benefitów, w tym możliwość przedłużenia gwarancji na moduły solarne REC do 25 lat. Krokiem niezbędnym do uzyskania tytułu RCSP jest udział w szkoleniu online.

Szkolenie odbędzie się 7 grudnia, w godzianch 11:00-12:30 z wykorzystaniem prezentacji  w języku polskim (To jedyna okazja w tym roku!)

Dlaczego warto? Będąc RCSP zyskujesz dostęp do bezpłatnej bazy wiedzy, palkiet gwarancji REC ProTrust, wsparcie marketingowe oraz sprzedażowe i wiele innych. Certyfikacja wydawana jest na 2 lata.

Chcesz zostać instalatorem REC lub dowiedzieć się więcej i produktach i programie RCSP? Zapraszamy do bezpłatnego udziału - weź udział w szkoleniu

Zobacz pełną listę szkoleń

Wszystkie szkolenia z fotowoltaiki organizowane przez BayWa r.e. stacjonarnie i online są bezpłatne. Spotkania prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnią praktyką .To gwarantuje wysoki poziom merytoryki oraz przydatności wszystkich oferowanych warsztatów. Szkolenia są bezpłatne bez względu na formę.