Firma Viessmann przygotowała nową promocję na pompy ciepła. Biorąc udział w programie CIEPŁO Z ZIMNA, Ty kupujesz pompę ciepła, a instalatorzy Viessmann ją montują i uruchamiają gratis. W standardzie, firma zapewnia moduł Vitoconnect 100 OPTO1. Umożliwia on nadzór i sterowanie instalacją grzewczą przez aplikację na smartfonie.

CIEPŁO Z ZIMNA – korzyści:

Biorąc udział w programie, firma Viessmann zapewnia gwarancję ceny wraz z montażem, bezobsługową pracę instalacji, niskie koszty eksploatacji i komfort – pompa ciepła pracuje nawet do temperatury zewnętrznej – 20 st C! Dodatkowo, pracuje wyjątkowo cicho. Korzystając z oferty zyskujesz czas oraz pewność, że wszystko dzieje się pod opieką fachowca. Zyskasz przy tym jeszcze więcej, bo firma gwarantuje obniżony podatek VAT – z 23% do zaledwie 8% za oferowany pakiet.

Promocyjne ceny zawierają:

– Profesjonalne doradztwo
– Montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej
– Uruchomienie przez profesjonalny serwis

Sprzedaż, montaż i uruchomienie przeprowadzone są przez wybrane Firmy Partnerskie Viessmann biorące udział w Programie „Ciepło z Zimna”. Warunkiem uzyskania promocyjnych cen jest wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej programu.

Oferta ważna od 01.02.2018 do 30.06.2018 r.

W promocji biorą udział pompy ciepła powietrze-woda typu Split – Vitocal 100-S i 200-S.

VITOCAL 100-S

Pompa ciepła typu split składająca się z dwóch osobnych jednostek: Jednostka zewnętrzna pobiera przez parownik ciepło z atmosfery do czynnika chłodniczego, który następnie w sprężarce zostaje doprowadzony do potrzebnego poziomu temperaturowego. Gorący czynnik chłodniczy transportowany jest przewodem do jednostki wewnętrznej i tam w skraplaczu oddaje ciepło do instalacji grzewczej. Jednostka wewnętrzna jest już fabrycznie wyposażona w elementy układu hydraulicznego, jak trójdrożny zawór przełączający, pompę obiegową i regulator pompy ciepła. Maksymalna moc grzewcza 8,4 do 16,7 kW wg EN 14511 (A7/W35°C, DT 5 K) Dostępna jest w wersji ze zintegrowaną funkcją chłodzenia pomieszczeń (wersja -AC) lub ze zintegrowaną grzałką elektryczną (wersja -E). Vitocal 100-S może byc zasilana zarówno prą- dem jednofazowym (wersja -M) lub trójfazowym. Klasa efektywności energetycznej: A+.

Cena brutto już od 17 855 zł


VITOCAL 200-S

Pompy ciepła typu split nadająca się doskonale jako czysty system grzewczy lub jako instalacja grzewczo–chłodząca dla domów nowych, jak i poddawanych modernizacji. Cechuje się rozdzieleniem na jednostkę wewnętrzną i najcichszą na rynku jednostkę zewnętrzną. Przy takim typie konstrukcyjnym unika się wykonywania dużych przebić ścian i prowadzenia kanałów powietrza. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jak sprężarce Scroll z regulacją obrotów, asymetrycznemu płytowemu wymiennikowi ciepła a także specjalnie zaprojektowanym wentylatorom osiągnięto wzrost efektywności COP: do nawet 5,0 przy A7/W35. Maksymalna moc grzewcza 5,7 do 14,7 kW wg EN 14511 (A7/W35°C, DT 5 K). Dostępna jest w wersji ze zintegrowaną funkcją chłodzenia pomieszczeń (wersja -AC) lub ze zintegrowaną grzałką elektryczną (wersja -E). Vitocal 100-S może byc zasilana zarówno prą- dem jednofazowym (wersja -M) lub trójfazowym. Klasa efektywności energetycznej: A++.

Cena brutto już od 19 808 zł


Do ich zalet można zaliczyć szeroki wybór modeli o mocy grzewczej od 4 do 16 kW. Pozwala to dokładnie dopasować moc pompy ciepła do indywidualnych potrzeb. Posiadają one zintegrowaną funkcję chłodzenia pomieszczeń (wersje -AC) i niskie koszty eksploatacji dzięki wysokiemu współczynnikowi COP, aż do 5,0 (dla A7/W35). Posiadają one regulację mocy poprzez inwerter DC, co zapewnia wysoką sprawność przy obciążeniach częściowych.

Producent zapewnia również optymalne wykorzystanie prądu własnej produkcji z instalacji fotowoltaicznej i wysoki komfort obsługi – dzięki regulatorowi Vitotronic z modułem Vitoconnect 100 umożliwiającym zdalne sterowanie instalacja grzewczą za pomocą aplikacji mobilnej ViCare.

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych