Co nowego na rynku domowych instalacji fotowoltaicznych? Sprawdź sam!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

fotowoltaika, gwarancja, moduły fotowoltaiczne,

Coraz atrakcyjniejsze ceny samych urządzeń oraz możliwości uzyskania dotacji na montaż oraz wyraźnie widoczny wzrost zainstalowanych mocy (blisko 1,7 GWp na 1 kwietnia 2020) sprawiają, że inwestorzy indywidualni chętnie sięgają po rzetelne wskazówki dotyczące tego co i jak zainstalować.

W gąszczu ofert i możliwości niełatwo jest wyłowić nie tylko to co faktycznie nas interesuje, ale również systemy gwarantujące określone uzyski ekonomiczne i techniczne.

Słowem, potrzebujemy rzetelnej i fachowej informacji o dostępnych na rynku produktach oraz podmiotach mogących takie urządzenia nie tylko dostarczyć ale i zainstalować.

Weź udział w roashow z SolarEdge!

Sytuacja wokół nas odcięła nas od szkoleń i spotkań w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, sporym ułatwieniem jest jednak obecność w internecie i możliwość skorzystania z wirtualnych spotkań z ekspertami branżowymi.

Ciekawym rozwiązaniem w tym zakresie okazuje się wirtualny roadshow SolarEdge. To seria spotkań szkoleniowych, w trakcie których poruszane są najważniejsze zagadnienia dla tych, którzy zamierzają, albo już zainwestowali w energię elektryczną ze słońca. Interaktywna formuła spotkań pozwala nie tylko na zapoznanie się ze z góry przygotowanymi materiałami, ale też na zadawanie pytań, a tym samym nawiązanie bezpośredniego kontaktu z ekspertem.

Tematy i terminy - kwiecień 2020! Kliknij i sprawdź!

Oszczędności i zasilania gwarantowane

Nieodzownym elementem rynku fotowoltaicznego coraz mocniej wydają się stawać systemy bateryjne. Kwestia magazynowania energii, a w przypadku energii elektrycznej z OZE temat wydaje się wyjątkowo interesujący, porusza wyobraźnię wielu.

Myśląc o własnej instalacji generującej energię elektryczną coraz częściej myślimy nie tylko o samej produkcji, ale też możliwości wygospodarowania nadwyżek i ewentualnego wykorzystania ich wtedy, gdy sama instalacja nie jest w stanie zabezpieczyć naszej aktualnej konsumpcji. Systemy ładowania samochodów, rozbudowane funkcje smart home czy po prostu inteligentne zarządzanie budynkami to naturalni odbiorcy zmagazynowanej przez nas energii.

I właśnie o tym, co nowego w instalacjach fotowoltaicznych, co nowego w zakresie rozwiązań dla domu, jak wykorzystać szanse, które dają nam systemy bateryjne będzie można porozmawiać podczas RoadShow 2020 z ekspertami SolarEdge.

Sprawdź terminy i tematy

Prosty i przejrzysty system rejestracyjny wymaga jedynie rejestracji i zaznaczenia interesujących nas tematów - można, a nawet trzeba wybrać kilka!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do RoadShow 2020 i podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie formy jak i treści prezentowanych podczas niego.

Zobacz również