Niezwykle istotną zmianą jest przeniesienie sali szkoleniowej do nowego budynku, zlokalizowanego pod tym samym adresem co dotychczas. Sala będzie przystosowana do przeprowadzania profesjonalnych szkoleń. Atutami nowego pomieszczenia będzie: większa przestrzeń, nowoczesny design, a także profesjonalny sprzęt audiowizualny. Warto wspomnieć, że KENO ma w swoim zespole osobę dedykowaną do organizacji i obsługi szkoleń, co znacznie ułatwia kontakt z uczestnikami zarówno przed, w czasie, jak i po szkoleniach.

Kolejne zmiany

Kolejne zmiany dotyczą kwestii kadrowych. KENO jest obecnie na etapie poszukiwań dwóch nowych pracowników do działu technicznego, który jest mocnym atutem firmy. W planach jest również wyznaczenie osoby dedykowanej do obsługi reklamacji, aby te mniej przyjemne kwestie były realizowane w miarę możliwości szybko i bezproblemowo. Nieustanny wzrost ilości zamówień sprawił, że wzmacniane jest również wsparcie sprzedaży, tendencja ta utrzyma się z pewnością w nadchodzącym roku. Większa ilość zamówień, oznacza też potrzebę umocnienia działu logistyki oraz zatrudnienie nowych pracowników fizycznych na magazynie. Dodatkowego specjalisty KENO szuka również do działu zaopatrzenia, aby pomóc w bardziej precyzyjnym prognozowaniu ilości oferowanych komponentów.

Lider rynku PV dąży do lepszej organizacji pracy, stworzył więc platformę do wycen B2B, którą każdego dnia udoskonala. KENO szczególnie dba o to, aby ich Klienci instynktownie posługiwali się wszystkimi narzędziami, które wprowadza na platformę. W tym celu firma stworzyła również filmy instruktażowe dla nowych, jak i dla stałych Klientów.

Największy dystrybutor w Polsce liczy, że rok 2020 przyniesie kolejne sukcesy w branży PV.

Keno