Marka Risen jest doceniana w wielu światowych rankingach. Od lat znajduje się w czołówce rankingu Tier1, który bada m.in. wiarygodność finansową przedsiębiorstwa. Stale wprowadzają na rynek nowe modele modułów. Już w październiku w sprzedaży będzie modułów Titan 500 Wp. Jest to ciekawy produkt z uzyskiem ponad 20%. Zastosowane większe ogniwa G12, które są o 80% większe od standardowych M2. Nowością jest również zastosowanie technologii ogniw triple-cut, które są cięte na trzy części.

Seria modułów Titan 500+ to dopiero początek rewolucji w naszym portfolio. Już w 2021 r. planujemy wprowadzić do sprzedaży modułów 600Wp+. Rozwój naszej firmy zależy od zaangażowania wielu osób oraz dystrybutorów. Cieszymy się, że Corab stał się największym dystrybutorem naszych produktów w Europie. – mówi pan Arthur Wu, Dyrektor sprzedaży Risen Energy

Oferta Corabu wzbogaciła się również o moduły Risen z wydłużoną gwarancją. Niektóre modele np. 410 Wp czy 370 Wp mają obecnie 15-letnią gwarancję na produkt oraz 25 lat gwarancji uzysku.

Idealny produkt na każdy rodzaj inwestycji

Moduły marki Risen Energy sprawdzają się na każdy rodzaj inwestycji: mikroinstalacje na małych domkach, budynkach komercyjne czy farmy.

Zastosowaliśmy moduły Risen do budowy instalacji na stadionie ERGOARENA. Zarówno nas, jak i inwestorów przekonała wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobra opinia marki Risen. Skorzystaliśmy z oferty Corab – wyłącznego dystrybutora w Polsce. –  mówi Ryszard Czajka,

Dyrektor Marketingu SolarSpot.

Moduły Risen często wybierane są również na duże inwestycje farmowe nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Obecnie Corab jako dystrybutor dostarczył moduły fotowoltaiczne Risen na kilkadziesiąt dużych projektów w całej Europie.

Zdecydowaliśmy się na moduły Risen na naszych inwestycjach o łącznej mocy 2 GW. Przekonała nas wysoka jakość produktu i atrakcyjna cena. Instalacje działają bez zarzutu, a sam proces montażu na konstrukcji Corab przebiegł bardzo sprawnie. – Paweł Gawłowski z firmy PTH Elektra Lublin.

Realizowane są kolejne duże inwestycje na zestawie Risen i Corab. Ciekawym projektem będzie wykorzystanie dużych modułów Risen o mocy powyżej 400Wp przy instalacji wielkoskalowej.

Rozpoczęliśmy kilka inwestycji 1MW, w których wykorzystujemy moduły tego chińskiego producenta. To nasze pierwsze realizacji na modułach o mocy powyżej 400Wp – Robert Oczoś z Grupy O5 z Rzeszowa.

Corab skrupulatnie wybiera marki do swojej oferty. Bardzo ważnym aspektem jest wysoka jakość i bezpieczeństwo produktów, dobra opinia oraz stabilna sytuacja finansowa. Risen spełnił wszystkie te kryteria.

Risen ceniony jest przez instalatorów i inwestorów za wysoki stosunek jakości do ceny. Jest to producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji modułów fotowoltaicznych, co widać w wysokiej jakości wykonaniu. Już w 2015 roku jego moc produkcyjna wynosiła 2,5GW, w 2018 – 8,6 GW, a obecnie to 13 GW. Cieszymy się, że nasi partnerzy biznesowi, tak dynamicznie się rozwijają.- stwierdza Paweł Wiktorowicz, Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży w Corab.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji modułów oraz stały rozwój bez utraty jakości to bardzo ważne wyróżniki marki Risen.

Corab to polski producent systemów fotowoltaicznych z blisko 30-letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów ze stali i aluminium. W swojej ofercie posiada komponenty do instalacji fotowoltaicznych renomowanych marek, czego doskonałym przykładem jest Risen.


Materiał sponsorowany

Corab

Polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych