W dniach 23 do 26 kwietnia w odbędą się w Poznaniu największe branżowe imprezy targowe: Instalacje oraz GreenPOWER. Polski producent systemów fotowoltaicznych Corab zaznaczy swoją obecność podczas każdego z tych wydarzeń.

Corab – firma na medal

Corab jako lider w branży fotowoltaicznej został zaproszony do udziału w targach GreenPower.  Tu zostaną pokazane  konstrukcje dedykowane na farmy fotowoltaiczne oraz dachy płaskie. Nowością z konstrukcji PV będzie Tracker Corab, który został wyróżniony Złotym Medalem. Komisja doceniła innowacyjność systemu. Po raz pierwszy raz w Polsce będzie prezentowany falownik SolarEdge do rozwiązań komercyjnych SE50K, który wykorzystuje technologię synergii. Nie zabraknie również modułów fotowoltaicznych Q.Cells oraz SHARP.

Falownik SolarEdge

Co zobaczymy na targach Instalacje?

Na stoisku nie zabraknie systemów fotowoltaicznych Corab na dachy płaskie i skośne. Olsztyński producent konstrukcji wraz z Partnerami pokaże również inteligentne systemy zarządzania urządzeniami elektrycznymi w domu. Również tutaj pierwszy raz w Polsce będzie można zobaczyć kolejny nowy falownik SolarEdge, który niebawem będzie dostępny w sprzedaży. Sprzęt przeznaczony do zarządzania małymi instalacjami, które składają się z 4-8 modułów fotowoltaicznych.  Pierwszy raz Corab pokaże na swoim stoisku inteligentny system zarządzania energią oraz falownik marki Fronius. System został wyróżniony na targach poznańskich Złotym Medalem w ubiegłym roku. Z modułów fotowoltaicznych zobaczyć będzie można producenta moduły firm Q.Cells, Jinko Solar czy SHARP.

Co jeszcze się wydarzy?

Firma Corab będzie obecna również na imprezach towarzyszących targom m.in. na „Branżowym Forum Fotowoltaicznym” oraz na „Mocy hybrydy”. Ostatnie wydarzenie to warsztaty w ramach targów Instalacje, gdzie Corab będzie pokazywać dobre praktyki prawidłowego montażu systemów fotowoltaicznych. Prowadzącym to spotkanie będzie Bogdan Szymański, prezes stowarzyszenia SBF Polska.

Źródło: Corab