Tradycja Czarnego Piątku pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w piątek po Dniu Dziękczynienia rozpoczyna się sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. Od roku 2015 zwyczaj stał się popularny także w Polsce!

Również w Redakcji GLOBEnergia postanowiliśmy pójść za duchem czasu i uruchamiamy promocję! Tylko w piątek 27.11.2020 roku przy zakupie Poradnika Instalacje Fotowoltaiczne autorstwa Bogdana Szymańskiego otrzymasz przyszłoroczną elektroniczną prenumeratę naszych kwartalników o wartości 24 zł W PREZENCIE!

Poradnik Instalacje Fotowoltaiczne edycja IX

Poradnik Instalacje Fotowoltaiczne autorstwa Bogdana Szymańskiego to książka dedykowana świadomym inwestorom, monterom i handlowcom, którzy zamierzają rozpocząć swoją przygodę z fotowoltaiką lub już są na początku tej drogi. Poszczególne rozdziały prowadzą czytelnika od doboru i wyboru optymalnych modułów fotowoltaicznych , przez dobór falownika aż do konfiguracji całej instalacji. W książce przedstawiono szereg najczęściej popełnianych błędów instalacyjnych, oraz rady, których należy się trzymać, aby planowana instalacja działała poprawnie i wydajnie przez długie lata.

Cena książki wynosi 90 zł.

Prenumerata 2021 kwartalnik GLOBEnergia

Prenumerata 2021 to komplet 4 wydań, który stanowi kompendium niezbędne dla firm instalacyjnych oraz inwestorów systemów energooszczędnych. W numerach zawarte będą między innymi poradniki inwestycyjne dla konkretnych odbiorców, felietony i wywiady, reportaże redakcyjne i przykłady inwestycji, poradniki i przewodniki inwestycyjne oraz instalacyjne. Głównym przekazem przyszłorocznych wydań będzie ENERGETYCZNY GŁOS BRANŻY OZE.

Szczegóły dotyczące poszczególnych wydań będziemy publikować na bieżąco!

Kupując “Instalacje Fotowoltaiczne” w Czarny Piątek, czyli 27.11.2020 roku dodatkowo otrzymasz elektroniczną prenumeratę 2021 naszych kwartalników o wartości 24 zł. To oznacza, że dopiszemy Cię do naszej listy prenumeratorów i w 2021 roku, w każdym kwartale otrzymasz od nas mailowo elektroniczne wydanie kwartalnika.

Gdzie kupić?

Książka Instalacje Fotowoltaiczne wydanie IX wraz z elektroniczną prenumeratą 2021 będzie dostępna tylko 27.11.2020 roku TUTAJ!

Redakcja GLOBEnergia