Po raz czwarty Europejskie Stowarzyszenie Pomp Ciepła (EHPA) ogłasza konkurs   “Heat Pump City of the Year“. Do konkursu mogą się zgłaszać miasta, regiony i koordynatorzy projektów z całej Europy.

W poprzednich edycjach zwycięzcami były miasta: Bornholm ( Dania ) , Etten- Leur ( Holandia ) i Amstetten ( Austria ). Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz/ankietę i odpowiedzieć na pytania wyjaśniając, dlaczego Twój projekt pompy ciepła to najbardziej innowacyjne i skuteczne rozwiązanie . Można dodatkowo dodać kilka zdjęć z projektu , a następnie wysłać go do EHPA. Termin nadsyłania formularzy upływa  17 marca 2014 roku.

Poza komisją konkursową złożoną z ekspertów z branży,  każdy  kto jest zainteresowany będzie mógł głosować za pośrednictwem systemu Plebiscyt . Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 19 maja w Berlinie, czyli dzień przed  rozpoczęciem 7. EHPA Europejskiego Forum Pomp Ciepła . Projekt zwycięskiego miasta zostanie również opublikowany  przez  EHPA na stronie internetowej. Co więcej, EHPA planuje również szeroko rozumianą kampanię promującą wyróżnione instalacje za pośrednictwem komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, takich jak biuletyny, publikacje i wydarzenia.

Więcej informacji na stronie:

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić poniższą ankietę
EHPA-konkurs