Miasto przyszłości, czyli jakie? Jaką rolę odgrywają czynniki green i smart w samorządach?

Na rozważania o Smart City, nieustannym samoulepszaniu się miast oraz o promowaniu i finansowaniu projektów Smart City w małych i średnich miastach zaprasza Paweł Sokołowski, Dyrektor Pionu Cyfrowej Infrastruktury Miejskiej w Asseco Data Systems, absolwent wydziału Elektrotechniki na Politechnice Praskiej (Czechy).
Od 20 lat w branży IT zajmując się przede wszystkim komponentami i systemami Smart City. Zajmował stanowiska menedżerskie w firmach takich, jak Mennica Polska, Bull Polska, City Parking Group, Aldesa. Gdzie odpowiadał za wdrażanie i rozwój projektów ITS i Smart City. Od sierpnia 2014 roku do czerwca 2016 był odpowiedzialny z business development w zakresie ITS i Smart City w Asseco Poland. Od lipca 2016 kieruje Pionem Cyfrowej Infrastruktury Miejskiej w Asseco Data Systems.

Kongres Gospodarczy Lubuskie 2018

Dlaczego warto spotkać się II dnia Kongres Gospodarczy Lubuskie 2018 w Centrum Energetyki Odnawialnej? ⤵️⤵️⤵️Rejestracja online: https://kongres.lubuskie.pl/rejestrator-online/

Opublikowany przez Centrum Energetyki Odnawialnej Wtorek, 2 października 2018

Spotkajmy się w Lubuskiem!

Kongres Gospodarczy – Lubuskie 2018 odbędzie się w dniach 11-13 października 2018 roku w Zielonej Górze i w Lubuskich Parkach Naukowo-Technologicznych.

Inauguracja Kongresu będzie miała miejsce 11 października 2018 roku o godzinie 11:00 w Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda i swoją tematyką obejmie najistotniejsze kwestie związane z rozwojem nowoczesnych technologii, siłą przedsiębiorczości, funkcjonowaniem startupów, zdrowiem i medycyną oraz przemysłem kosmicznym. w wydarzeniu wezmą udział lubuscy przedsiębiorcy, samorządowcy oraz przedstawiciele świata nauki.

Pierwszy dzień Kongresu to inauguracja i pięć paneli tematycznych w Zielonogórskiej Filharmonii. W drugim dniu spotkamy się w trzech lubuskich parkach naukowo-technologicznych w tym w Centrum Energetyki Odnawialnej Uniwersytetu Zielonogórskiego, aby porozmawiać na tematy bliskie ich działalności i współpracy z biznesem.

Dlaczego warto wziąć udział?

– Bo wymaga od nas tego nasza codzienność! Rozwój nowoczesnych technologii, nierzadko powstałych w wyniku komercjalizacji badań naukowych, to rzeczywistość, która coraz częściej staje się naszym udziałem. Chcemy wygodnie żyć, nie tylko w perspektywie własnych czterech ścian, ale też wspólnot lokalnych, które tworzymy i z którymi się identyfikujemy. Czyste miasta to czyste powietrze, czysty transport, wygoda poruszania się i komfort bezpieczeństwa dla naszego zdrowia. – zaprasza na wydarzenie Radosław Grech, Prezes Zarządu Centrum Energetyki Odnawialnej Sp. z o.o.


Więcej informacji oraz szczegółowy program Kongresu Gospodarczego Lubuskie 2018 na stronie:
https://kongres.lubuskie.pl/

Organizatorem Kongresu jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Do udziału zaprasza marszałek Elżbieta Anna Polak.

Redakcja GLOBEnergia