Od wielu miesięcy Immergas prowadzi kampanię #razemdlaczystegopowietrza, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem smogu i zanieczyszczonego powietrza w Polsce oraz podsuwa rozwiązania, jak można temu przeciwdziałać. Poprzez kampanię, producent pragnie zachęcać ludzi do pozytywnych zmian, aby zjednoczyć się do walki o lepsze powietrze. Kampania wpisuje się w strategię odpowiedzialnego biznesu Immergas, mającej na celu upowszechnianie proekologicznych postaw i zachowań. Teraz nadszedł czas na jej nową odsłonę!

Do promowania idei wspólnych działań firma zaprosiła Adama Bieleckiego – himalaistę oraz Macieja Janowskiego – kapitana ekstraligowej drużyny żużlowej, którzy jednym głosem promują wspólne działania na rzecz czystego powietrza.

Wiem, jak być eko!

Drugim projektem Immergas jest kampania pn. „Wiem, jak być eko”, będąca kontynuacją i rozszerzeniem działań #razemdlaczystegopowietrza. W ramach kampanii, firma w przystępny sposób prezentuje zasadę działania pomp ciepła Immergas oraz ich zalety, z naciskiem na ekologiczny sposób działania tych urządzeń. Kluczowym elementem komunikacji jest wyjątkowy materiał video, opowiadający historię drużyny R32 i misji specjalnej, jaką jest dostarczenie ciepła do domu.

Poznaj historię drużyny i ich misję specjalną „Ciepło”. Ci wyjątkowi mali bohaterowie ciężko pracują, aby zapewnić ciepło i ciepłą wodę całej Twojej rodzinie. Jaka magia stoi za ich działaniami? Jaka potężna technologia pomaga im w wykonaniu misji? Jak to się dzieje, że mamy ciepło z powietrza? Sprawdź!

 

Immergas

Producent urządzeń grzewczych