Jednym z gości Kongresu będzie Sebastian Walerysiak, Prezes Zarządu Viessmann.

Ostatnie 25 lat w branży grzewczej to okres dynamicznego rozwoju. Zmienia się rynek, pojawiają się nowe technologie, niektóre rozwiązania ustępują miejsca bardziej energooszczędnym, zmienia się również sam klient. Klient, szczególnie ten młodszy, kierując się ekologicznymi i ekonomicznymi pobudkami, świadomie sięga po pompy ciepła, rozwiązania hybrydowe czy urządzenia pozwalające produkować własną energię elektryczną.

Wychodząc naprzeciw tym trendom, firma Viessmann przez najbliższe lata będzie zorientowana na nowoczesne zarządzanie energią w oparciu o digitalizację i informatyzację komunikacji.
Naszą ofertę uzupełnią więc nowe, cyfrowe, bezpieczne, ekologiczne i jeszcze bardziej ekonomiczne produkty, które powstaną z łączenia różnych, znanych nam już, rozwiązań w instalacjach energooszczędnych.

O jakich technologiach mowa?

Które technologie mają szansę na rozwój, a które znikną z rynku?

Które regulacje wpłyną na zmiany?

Odpowiedzi na te i inne pytania będę szukał wraz z innymi ekspertami, naukowcami i producentami podczas tegorocznego Kongresu Trendy Energetyczne, na który już teraz serdecznie Państwa zapraszam – Sebastian Walerysiak, Prezes Zarządu Viessmann.


Spotkajmy się w Krakowie!

Zapraszamy na Kongres Trendy Energetyczne, który odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2018 w Auli Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Do udziału w Kongresie zapraszamy naukowców, praktyków, przedstawicieli instytucji rządowych i samorządów lokalnych, przedsiębiorców, inwestorów, firmy usługowe i konsultingowe, doktorantów i studentów, a także inne osoby zainteresowane energetyką. Bieżące informacje szczegółowe oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są stronie: www.globenergia.pl/trendyenergetyczne


 

Sebastian Walerysiak

Prezes Zarządu Viessmann