Dlaczego warto wybrać falowniki hybrydowe Sunways?

Sunways oferuje szereg rozwiązań hybrydowych do magazynowania energii w zakresie mocy 3-33 kW, aby umożliwić różne scenariusze zastosowań. Co je wyróżnia?

Zdjęcie autora: Sunways

Sunways

Producent falowników fotowoltaicznych

Co wyróżnia falowniki hybrydowe marki Sunways?

- Większe uzyski - Efektywność 98,2% to wyższa wydajność całego sytemu i wyższe uzyski.

- Większa niezależność -Szeroki zakres napięcia akumulatora  135-750 V, pozwala przechowywać więcej energii i zoptymalizować wskaźnik samowystarczalności.

- Łatwa instalacja - Brak okablowania między poszczególnymi modułami akumulatorów oraz bezpieczne szybkozłącza AC to oszczędność kosztów i czasu oraz możliwość instalacji przez jedną osobę.

- Wszytko w jednym miejscu - Całe rozwiązanie do magazynowania energii dostarczane przez jednego producenta - jeden kontakt zapewnia obsługę całego systemu.

- Szybkie uruchamianie -Szybkie i łatwe uruchamianie oraz zarządzanie danymi za pomocą aplikacji lub wyświetlacza OLED.

- Bezproblemowe przejście do trybu rezerwowego zasilania- Przełączanie z trybu normalnego na tryb awaryjny w czasie krótszym niż 10 ms, eliminuje wpływ na obciążenia domowe w przypadku wystąpienia  przerw w zasilaniu.

Dlaczego właśnie Sunways?

To firma z długą tradycją na rynku łącząca doświadczenie i technologie opracowane w Niemczech i europejskie podejście do obsługi klientów z chińską efektywnością kosztową. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę i chcemy rozwijać obecność marki na polskim rynku - podkreślają zgonie Paweł Bużek właściciel ECO SYSTEM oraz Piotr Droździewicz wiceprezes Sunprofi Sp. z o.o.

Spotkajmy się na ENEX

Serdecznie zapraszamy do poznania oferty produktowej Sunways. Produkty firmy będzie można obejrzeć między innymi podczas XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XI Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia u naszych dystrybutorów: EcoSystem na stoisku F-69, Sunprofi na stoisku E-77 oraz naszego partnera od instalacji hybrydowych MEB Technical Sp. z o.o. na stoisku F-74.

Dodatkowo 24 lutego zapraszamy do wysłuchania wystąpienia Tomasza Grnyo (Head Of Business Development SUNWAYS ENERGIE GMBH) podczas XIII Forum Solar + na temat Optymalizacji kosztów energii dzięki hybrydowej instalacji PV.

Materiał promocyjny