Firma Hennlich zaprasza wszystkich w dniach 12-13 czerwca 2015 na Dni Otwarte organizowane w siedzibie firmy w Knurowie. Ideą Dni Otwartych jest aktywne i bezpośrednie propagowanie ekologicznych i ekonomicznych systemów grzewczych.

Podczas spotkań specjaliści będą prezentować urządzenia oraz odpowiadać na pytania gości. Na stanowiskach demonstracyjnych będzie można zapoznać się i przetestować urządzenia marki WATERKOTTE oraz BEKA.
„Zmiany jakie zachodzą w zwiększeniu świadomości energetycznej polskiego społeczeństwa oceniam na poziomie średnim. Jest to niestety proces bardzo powolny. Polskie społeczeństwo jest bardzo nieufne w stosunku do nowoczesnych technologii. Większość ludzi nie wierzy, że można efektywnie ogrzać dom lub inny budynek temperaturami rzędu 32-34⁰C. Obserwując sytuację na rynku od kilku lat widać jednak niewielki postęp, ale do pełnego sukcesu droga jest jeszcze bardzo długa.” – komentuje Błażej Owczarek, kierownik działu G-TERM.
„Impreza jest adresowana do wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi źródłami energii i systemami zarówno ogrzewania jak i chłodzenia budynków nowoczesnych (nowobudowanych) jak i tych które będą poddawane termomodernizacji. W programie przewidziana jest prezentacja naszych produktów, maty kapilarne i pompy ciepła, włącznie z pokazem działania powietrznej pompy ciepła typu monoblok model BM7010 w połączeniu z matami kapilarnymi. Można będzie od podstaw poznać budowę urządzeń i poznać kompletny asortyment firmy Waterkotte. Co więcej, uczestnicy będą mogli się przyjrzeć uruchomieniu już działającej kotłowni opartej na pompie ciepła. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i na własnej skórze  zwiedzający będą mogli przekonać się co do skuteczności działania mat kapilarnych w trybie chłodzenia.”  – dodaje Błażej Owczarek

UCZESTNICTWO W DNIACH OTWARTYCH JEST BEZPŁATNE!

ADRES: Thomasa Wilsona 24A, Knurów

DATA:  12-13 czerwiec 2015.