Aktualności Aktualności

Dobór pompy ciepła do nowego i modernizowanego obiektu – Posłuchaj ekspertów!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

To już jutro – 5.11.2021 r. o godzinie 10:00! Zapraszamy na spotkanie eksperckie na temat programu doboru pompy ciepła do nowego i modernizowanego domu, które odbywa się w ramach kampanii GOGREEN firmy Panasonic. Jutro odbędzie się czwarty - ostatni webinar z cyklu, a jego gośćmi będą Stanisław Glodny – Area Sales Manager A2W, Panasonic Heating & Cooling Solutions Europe oraz Robert Kałużny – A2W Sales Manager, Panasonic Heating & Cooling Solutions Europe. O czym porozmawiają eksperci?

Rozmowa rozpocznie od omówienia, jakie informacje są potrzebne, aby dobrać pompę ciepła do nowego i modernizowanego budynku. Eksperci odpowiedzą na pytania, czy można polegać na tych danych i jak je zweryfikować. Omówią również jak zweryfikować charakterystykę energetyczną budynku, jak poprawnie powinny zostać przeprowadzone obliczenia, a także jakie błędy są w nich najczęściej popełniane. Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się również, czy warto polegać na darmowych kalkulatorach obliczeniowych i w jakim zakresie.

Kolejny temat będzie dotyczył doboru urządzenia w kontekście wymaganych temperatur wewnątrz pomieszczeń i komfortu użytkowników, a także wpływu wyboru urządzenia na rozwiązania hydrauliczne. Oglądając webinar dowiesz się również, kiedy należy bezwzględnie wymienić grzejniki w modernizowanym domu.

Nie zarejestrowałeś się jeszcze? Zrób to teraz i dołącz do spotkania!
REJESTRACJA: https://bit.ly/dobor-pompy-ciepla-do-domow

Dowiedz się więcej!

GO GREEN to kampania skierowana do ludzi zajmujących się lub chcących zajmować się profesjonalnie pompami ciepła, zwłaszcza pompami ciepła Panasonic Aquarea. GO GREEN to cykl spotkań informacyjnych, który rozpoczęło spotkanie inauguracyjne GO GREEN LIVE, które odbyło się 6.10.2021 r.

Przed nami już ostatni webinar organizowany w ramach kampanii:

5 listopada 2021 - 10:00 - 11:00 - IV Webinar
TEMAT: Dobór pompy ciepła do nowego i modernizowanego obiektu
PROWADZĄCY: Stanisław Glodny - Area Sales Manager A2W, Panasonic
REJESTRACJA: https://bit.ly/dobor-pompy-ciepla-do-domow

Obejrzyj relację z GO GREEN LIVE

GO GREEN LIVE, relację z wydarzenia otwierającego kampanię, które odbyło się 6.10.2021 r. możesz obejrzeć – TUTAJ

Zapraszamy!