Podczas tegorocznego IX Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła w trakcie targów ENEX Nowa Energia odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie dla firm wykonawczych. 

 
Na zdjęciu od lewej: Tomasz Zubilewicz (dziennikarz telewizyjny), Anna Będkowska (redaktor prowadzący GLOBEnergia), Aleksander Juraszek (INSTALEX), Krzysztof Ignaczak (Ignaczak Technika Grzewcza), Tomasz Nowak (4 Energy Tomika), Krzysztof Mrowiński (ECOKomfort Krzysztof Mrowiński). 
 

Konkurs Dobre Praktyki w Dobrych Rękach po raz kolejny zorganizowała redakcja GLOBEnergia. Nagrody wręczyli: Grzegorz Burek (redaktor naczelny GLOBEnergia), Tomasz Zubilewicz (dziennikarz telewizyjny) oraz Anna Będkowska (redaktor prowadzący GLOBEnergia).
 
Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostały firmy:
 
2 SUN Sp. z o.o. Sp. k. Adam Łajkowski, Gdańsk 
ZIS-TECH, Grzegorz Owca, Rudawa (Kraków) 
4 ENERGY TOMIKA, Tomasz Nowak, Pabianice 
ECOKomfort Krzysztof Mrowiński, Lisków (Kalisz/Łódź) 
IGNACZAK TECHNIKA GRZEWCZA, Krzysztof Ignaczak, Słupsk 
INSTALEX JURASZEK ALEKSANDER, Aleksander Juraszek, Żywiec
 

Dziękujemy również wszystkich firmom, które zgłosiły do nas swoje realizacje i już dziś zapraszamy na kolejną edycję konkursu, która odbędzie się za rok, podczas kolejnej edycji targów ENEX Nowa Energia!

{gallery}2016_dobre_praktyki{/gallery}


Miło nam również poinformować, że za działalność wykonawczą w branży pomp ciepła wyróżnione zostały firmy:
 
NORTON Sp. z o.o. Beata Kołodziej, Bytom
SANITO Sp. z o.o. Piotr Jacewicz, Warszawa
Pompy Ciepła Podhale, Tomasz Jordan,  Nowy Targ
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne Piotr Kramer, Poznań
Derkon Systemy Instalacyjne, Konrad  Derlatka, Wrocław
 
laureaci forum pomp ciepła
 
Od lewej na dole: Anna Będkowska, (redaktor prowadzący GLOBEnergia), Beata Kołodziej (NORTON Sp. z o.o), Piotr Jacewicz (SANITO Sp. z o.o.), Tomasz Jordan (Pompy Ciepła Podhale), Piotr Kramer ( INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne), Konrad Derlatka (DERKON, Systemy Instalacyjne), Grzegorz Burek (redaktor naczelny GLOBEnergia)

Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność podczas wydarzeń w ramach Forum Technologicznego, za owocne rozmowy i wiele inspiracji do dalszej pracy redakcyjnej!