W dobie wyzwań stawianych przed branżą OZE i ciągłego zwiększania nacisku na zieloną energię wszystkie przykłady Dobrych Praktyk są na wagę złota! Nie ma przecież nic lepszego niż zadowolony klient! A gdyby tak pokazać swoje najciekawsze realizacje, zareklamować się? Zaprezentować przykład dobrej instalacji, wykonanej przez rzetelną, godną zaufania firmę? Nie zastanawiaj się, weź udział w konkursie “Dobre praktyki w dobrych rękach”!

Cel konkursu

Celem konkursu jest zachęcenie do sięgania po dobre i energooszczędne praktyki, a równocześnie wyłonienie najlepszych instalatorów oraz pomysłodawców inwestycji ekologicznych i energooszczędnych, zgodnych z ideą poszanowania energii oraz zrównoważonego rozwoju. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie wzorcowych referencji zgłoszonych się do konkursu.

Nie ważne którą dziedziną OZE się zajmujesz! Czy to pompy ciepła, energetyka słoneczna, rekuperacja – jeśli wykonałeś w ubiegłym roku ciekawe rozwiązanie – podziel się nim!
Zgłoś się do Konkursu Dobre Praktyki w Dobrych Rękach!

O konkursie

Organizatorem konkursu jest Redakcja GLOBEnergia, która rok w rok zaprasza wszystkie firmy instalacyjne systemów energooszczędnych opartych na OZE do wzięcia w nim udziału! Udział w konkursie jest bezpłatny.

Organizując konkurs „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach”, stawiamy sobie za cel zgromadzenie aktywnych referencji i dobrych praktyk oraz wyłonienie najlepszych wykonawców w branży instalacyjnej, propagowanie energooszczędnych i efektywnych energetycznie rozwiązań, które walczą z niską emisją.

Zachęcamy do tworzenia referencji, by napędzać nowych inwestorów do sięgania po rozwiązania energooszczędne. Razem budujmy rynek!

Jak wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenie do konkursu jest bardzo proste! Do 24 lutego 2021 roku, należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: redakcja@globenergia.pl , w tytule maila pisząc „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach – edycja 2021”. W mailu należy zawrzeć opis przedsięwzięcia wraz z najważniejszymi informacjami takimi jak: krótki opis systemu i urządzeń, lokalizacja, orientacyjna data zamknięcia przedsięwzięcia. Do maila należy dołączyć kilka zdjęć zgodnych z opisem. Jest to warunek konieczny zakwalifikowania referencji do konkursu!

Wręczenie wyróżnień odbędzie się 9. marca 2021 podczas XIV Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej! 

W tym roku to wydarzenie odbędzie się w formie online. Rejestracja jest bezpłatna. Formularz rejestracyjny jest dostępny TUTAJ

Więcej informacji

Więcej informacji i szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie konkursu: https://globenergia.pl/wydarzenia/dobrepraktyki/

Redakcja GLOBEnergia