Na wystawie EKOMIASTO w Krośnie w dniach 30 września – 1 października można było zobaczyć nowoczesne i ekologiczne instalacje grzewcze. Na wystawie prezentowano urządzenia i rozwiązania techniczne ograniczające emisję szkodliwych pyłów i gazów do atmosfery: instalacje kolektorów słonecznych, instalacje fotowoltaiczne, gruntowe i powietrzne pompy ciepła oraz ekologiczne kotły centralnego ogrzewania opalane biomasą, gazem ziemnym i ekogroszkiem.

W czasie wydarzenia czynne było stanowisko informacyjne krośnieńskiego magistratu, gdzie pracownicy będą udzielać szczegółowych informacji na temat realizowanego przez miasto projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”. Zainteresowani mogli złożyć deklarację udziału w projekcie.

Co więcej, podczas spotkań w EKOSTREFIE odbył się konkurs na Najlepszy Produkt Wystawcy Prezydenta Miasta Krosna. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajęła firma Spirvent!

Puchar za zajęcie I miejsca w konkursie na Najlepszy Produkt Wystawcy Prezydenta Miasta Krosna (Źródło: Spirvent)

Stoisko firmy Spirvent podczas wystawy EKOSTREFA w Krośnie (Źródło: Spirvent)

 

To już kolejne wyróżnienie dla polskich rozwiązań w dziedzinie fotowoltaiki. Firma Spirvent to młody i bardzo dynamiczny zespół konstruktorów, wynalazców i przedsiębiorców. Firma Spirvent pragnie być kontynuatorką i spadkobierczynią wielowiekowych tradycji rozwoju polskiej myśli technicznej. Wynalazcy Spirvent-u to zespół doktorantów i inżynierów
(w większości absolwentów PP) projektujących i konstruujących urządzenia na najwyższym światowym poziomie.

Z załogą firmy Spirvent będzie można się spotkać już w dniach 25-27 października 2017 w Warszawie podczas targów RENEXPO Poland. Bilety firmy Spirvent dla wszystkich gości dostępne są TUTAJ