Dołącz do akcji „Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic”!

Panasonic we współpracy z firmą EnMS Polska wystartowali z akcją "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic". Jet to niezwykła okazja dla wszystkich inwestorów, zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, którzy planują modernizację swoich instalacji grzewczych poprzez wymianę starego źródła ciepła na efektywną pompę ciepła.

Zdjęcie autora: Panasonic

Panasonic

heating & cooling solutions

Podziel się

W ramach akcji uczestnicy mogą otrzymać aż do 2,102 zł w formie bezzwrotnego dofinansowania. To doskonała okazja, by uzyskać wsparcie finansowe na inwestycję w nowoczesne, energooszczędne źródło ciepła.

Dofinansowanie jest dostępne dla wszystkich, którzy chcą dokonać wymiany swojego starego źródła ciepła na pompę ciepła, co przyczyni się do zwiększenia efektywności energetycznej i redukcji emisji dwutlenku węgla. Dodatkowo uczestnicy mają możliwość skorzystania z innych istniejących programów wsparcia wymiany źródeł ciepła, takich jak "Czyste powietrze" czy "Mój prąd", co pozwala na jeszcze większą redukcję kosztów modernizacji.

Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

Odbiorcami dofinansowania mogą być wszyscy inwestorzy, zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które modernizują swoje instalacje grzewcze. Program „Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic” umożliwia otrzymanie dodatkowych środków na wymianę urządzenia

Co zyskasz, biorąc udział w akcji "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic"?

  • Korzyści finansowe – korzystając z programu bezzwrotnych dofinansowań, możesz zmniejszyć koszty energii nawet o 50%,
  • Programy dofinansowań – w ramach programu uzyskasz bezzwrotną dopłatę na realizację przedsięwzięcia oraz możliwość łączenia programu z finansowaniem z innych źródeł, np. Czyste Powietrze.
  • Nowoczesny system ogrzewania zapewni stabilne i tanie źródło ciepła bez względu na porę dnia.
  • Ochrona środowiska i zdrowia – likwidacja starych kotłów na paliwo stałe to najlepszy sposób na ograniczenie szkodliwego smogu.
  • Oszczędność czasu – ekologiczne ogrzewanie nie wymaga czasochłonnego uzupełniania paliwa.
  • Wygoda – proekologiczny system ogrzewania wyklucza uciążliwy obowiązek codziennego rozpalania pieców.
  • Wypełnienie obowiązku wynikającego z tzw. „uchwały antysmogowej” – za niezlikwidowanie pozaklasowych pieców grozi nawet 5 000 zł kary.

Nie zwlekaj i dołącz już dziś!

Zdjęcie autora: Panasonic

Panasonic

heating & cooling solutions