Weź udział w specjalistycznych szkoleniach

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom i zostań akredytowanym przez SunPower instalatorem paneli fotowoltaicznych, po ukończeniu specjalistycznego szkolenia. Za ukończenie kursu otrzymasz certyfikat oraz odznakę SunPower Advantage Installer. SunPower, marka Maxeon Solar Technologies, jest zaufana zarówno wśród właścicieli domów, jak i firm na całym świecie. Wyróżnia się wyższą jakością, zwiększoną produkcją energii oraz wytrzymałością modułów fotowoltaicznych. Promuj swoje partnerstwo z Maxeon Solar Technologies i używaj odznaki SunPower Advantage Installer, by wzbudzać zaufanie oraz przyciągać klientów.

Zgłaszaj swoje instalacje z modułami SunPower

Maxeon Solar Technologies, światowy lider innowacji solarnych, chce nagradzać Cię za Twoją lojalność. Otrzymuj nagrody za instalacje wykonane z użyciem modułów SunPower. Wystarczy, że zeskanujesz swoje zakupy na koncie SunPower Advantage, a otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na produkty z katalogu nagród.

Wykorzystuj zebrane przez siebie punkty

Możesz wymienić swoje punkty na różne produkty z katalogu nagród. Znajdziesz tutaj wszystko: od elektroniki, poprzez vouchery, aż po produkty marketingowe firmy SunPower!

Dodatkowy serwis gwarancyjny

Wyróżnij się na tle konkurencji oferując swoim klientom dodatkowy serwis gwarancyjny w ramach programu SunPower Advantage.

Dołącz bezpłatnie po linkiem: https://sunpower-advantage.com/ Sprawdź jakie to proste!


Artykuł sponsorowany


 

Soltec

Dystrybutor komponentów fotowoltaicznych