Immergas

Dostarczamy komfort, którego potrzebujesz

Firma z branży grzewczej z ponad 50-letnim doświadczeniem na świecie. Od ponad 20 lat dostarcza na polski rynek nowoczesne technologie grzewcze. Oferta firmy zawiera rozwiązania dopasowane do potrzeb użytkowników indywidulanych i inwestorów.

Oferowane produkty

Inne produkty tej marki

Termostaty, sterowniki, zmiękczacze wody, filtry magnetyczne, zaczynia przeponowe

Atuty Immergas

  • Kompleksowa oferta
  • Doświadczenie na rynku
  • Nowoczesna technologia

O Immergas Polska

POLSKA FILIA IMMERGAS DZIAŁA OD 1996 ROKU I JEST DOSTAWCĄ NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW GRZEWCZYCH NA POLSKIM RYNKU.

Immergas jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat, posiadającej oddziały w 30 krajach świata. Polski oddział Immergas powstał ponad 24 lata temu i dziś jest jedną z wiodących marek dostarczających nowoczesne rozwiązania grzewcze dla każdego typu obiektu. Podstawowa oferta firmy skierowana jest do inwestora indywidualnego, poszukującego rozwiązań do domu jedno- lub wielorodzinnego, do mieszkań i niewielkich budynków gospodarczych.

Oprócz najwyższej jakości gazowych kotłów kondensacyjnych firma rozwija ofertę pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, urządzeń hybrydowych, a oferta produktowa firmy wpisuje się w założenia rządowego programu “Czyste Powietrze”.  Oprócz oferty domowej, skierowanej do użytkowników indywidualnych, ważnym ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900kW, pozwalającymi na tworzenie systemów kaskadowych, pokrywających zapotrzebowanie na ciepło w obiektach komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej.

Kontakt

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ

Adres: ul. Dostawcza 3a93-231 Łódź
Telefon: +48 42 649 36 00
E-mail: biuro@immergas.pl

Partnerzy GLOBEnergia