Immergas

Dostarczamy komfort, którego potrzebujesz

Marka Immergas jest obecna na światowym rynku od ponad 55 lat. Polski oddział Immergas powstał w 1996 roku. W swojej ofercie firma posiada szeroki wybór urządzeń grzewczych, które z powodzeniem mogą zostać zastosowane nie tylko w budynkach jednorodzinnych, ale również w obiektach deweloperskich, komercyjnych i użyteczności publicznej.

Oferowane produkty

Inne produkty tej marki

Termostaty, sterowniki, zmiękczacze wody, filtry magnetyczne, naczynia przeponowe

Atuty Immergas

  • Kompleksowa oferta
  • Doświadczenie na rynku
  • Nowoczesna technologia

O Immergas Polska

Immergas jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat.

Polski oddział w 2021 roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Firma jest laureatem wielu nagród. Trzykrotnie znalazła się w gronie laureatów „Diamentów Forbes” w 2018, 2020 i 2021 roku.

Podstawowa oferta firmy to rozwiązaniami dla mieszkań i domów, czyli kotły od 12 kW do 35 kW, świetnie sprawdzające się również w inwestycjach wielorodzinnych, wymagających zastosowania wielu urządzeń małej mocy. Oprócz gazowych kotłów kondensacyjnych firma rozwija ofertę pomp ciepła typu monoblok i split oraz hybrydowych pomp ciepła, a urządzenia marki Immergas spełniają normy rządowego programu „Czyste Powietrze”.

Drugim ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900 KW, pozwalających na tworzenie systemów kaskadowych pokrywających zapotrzebowanie obiektów komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej.

 

Kontakt

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ

Adres: ul. Dostawcza 3a93-231 Łódź
Telefon: +48 42 649 36 00
E-mail: biuro@immergas.pl

Partnerzy GLOBEnergia