Informacje pochodzą z oficjalnych portali internetowych kompleksów basenów termalnych.

Aqua Park Zakopane (2 czerwca) Ciasteczkowy Dzień Dziecka!

W stolicy polskich Tatr zabawa będzie odbywała się w czterech miejscach jednocześnie:

 • plac przed wejściem do aqua parku, czas: od 10.00 do 14.00: prezentacja pojazdów służb mundurowych, spotkanie z maskotami: Ciasteczkowy Potwór, Myszka Miki (krążące po całym obiekcie, robienie pamiątkowych zdjęć, maskotki rozdają słodycze dzieciom), prezentacja zabytkowych pojazdów – TATRZAŃSKI KLUB MOTORYZACYJNY, lody dla dzieci, grill
 • holl, czas: od 09.00 do 15.00: kącik artystyczny, pokaz robotyki uczniów z Zespołu Szkół Hotelarsko- Turystycznych w Zakopanem, rozdawanie balonów, fotościanka
 • sala fitness, czas: 13.00: zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci
 • hala basenowa, czas: od 11.00 do 17.00: gry i zabawy w wodzie z wykfalifikowanymi animatorami, układy taneczne z animatorami, sportowe konkurencje- koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, zabawy na dużych dmuchanych pontonach, podwodne zabawy z obręczami, akcesoriami do nurkowania, modelowanie balonów, wodne tatuaże, kącik eksperymentalny, kącik artystyczny, konkursy i quizy z nagrodami, pokaz pierwszej pomocy

A ponadto: kule wodne (w basenie zewnętrznym, a w razie niepogody w basenie wewnętrznym) w godzinach 11.00 do 16.00 oraz pokaz pierwszej pomocy w godzinach od 11.00, 13.00 i 14.00.

Dla każdego dziecka przy zakupie biletu – drobny poczęstunek w mokrym barze

Cennik: dziecko do 16 roku życia: 1 zł za cały dzień, pozostałe osoby: 30 zł. Pod względem cenowym jest to najbardziej korzystana oferta z prezentowanych, uwzględniająca także zniżkę dla opiekunów, z którymi dziecko przybędzie na basen.

Chochołowskie Termy (1 – 2 czerwca) – zabawy z animatorami!

Chochołowskie Termy będą świętowały Dzień Dziecka przez cały weekend. W godzinach 12.00 do 18.00 zaplanowano zabawę pod okiem profesjonalnych animatorów a także pokazy taneczne, konkursy z nagrodami i słodkie niespodzianki.

Cennik (dzieci do lat 13): bilet 4 godzinny – 19 zł., bilet bez limitu czasu – 29 zł.

Gorący Potok – weekend wodnych szaleństw w dniach 31 maja do 2 czerwca!

Gorący Potok zaprasza na zabawę z animatorami w godzinach 11.00 do 18.00, w planach są także zabawy z chustą klanza, tańce wodne, bańki mydlane i wiele innych, ponadto nie zabraknie konkursów z nagrodami. Przez cały weekend obowiązuje promocja na Park Linowy – 20%.

Cennik: 31.05 bilet 4 godzinny za 1 zł.

Terma Bania (1 – 2 czerwca) – gry i zabawy dla dzieci!

Terma Bania także przygotowała liczne atrakcje dla najmłodszych: darmowe lody, wata cukrowa, konkursy z nagrodami, zabawy z animatorami w godzinach 11.00 do 15.00. 2 czerwca na Termie odbędą się gry i zabawy dla dzieci oraz minidisco.

Cennik: bilety dziecięce (do 13 roku życia) w cenie 29 zł za cały dzień pobytu w Strefie Zabawy, zniżka 50% na bilet do Ogrodu Zabaw Bania Kids

Termy BUKOVINA (1 czerwca) – warsztaty plastyczne dla dzieci!

Termy BUKOVINA przygotowały następujące atrakcje dla najmłodszych gości:

 • wodny tor przeszkód,
 • kule aqua zorbing,
 • balonowe zwierzaki,
 • warsztaty plastyczne

Gry i zabawy będą odbywać się w godzinach 11.00 – 17.00

Cennik: dzieci do lat 13 1 zł za 3,5 godziny

Termy Szaflary (31.05 – 02.06) – otwarcie Zatoki Dziecięcej!

W programie zabawy tematyczne, w sobotę motywem przewodnim będą egzotyczne podróże i przygody piratów – „Tropem Magellana”: dzikie zwierzęta z balonów na tropikalnej wyspie, kolorowe warkoczyki szamana, zmagania żeglarzy, łowienie ryb, zatapianie pirackich statków, wyścigi szalup, pojedynek kapitanów, polowanie na bestie z dżungli, atak rekina, zatopiony galeon – wyławianie skarbów.

Niedziela upłynie pod znakiem sportów wodnych: wyścigi motorówek, mini rozgrywki footballu, rzut kołem ratunkowym, splash z kostką. Przygotowano także dodatkowe atrakcje: bańkowy świat, rodzinny konkurs z DJ, oko ratownika – rzut do pływającego celu, wodny telegraf – konkurencja z przesyłaniem kubeczka i wody a także warkoczyki i tatuaże oraz konkursy z nagrodami.

Cennik: bilet 1 zł dla dzieci o wzroście powyżej 120 cm i do 16 lat. Każde dziecko musi być z opiekunem. Oferta obowiązuje w dniach 31.05 – 02.06.

Termy Uniejów (31 maja – 2 czerwca) – animacje, dmuchańce i nurkowanie!

Termy Uniejów również zadbały o atrakcje dla najmłodszych gości:

 • strefa animacji Radia Zet w kompleksie basenowym i w otoczeniu kompleksu (karaoke, strefa bajkowych postaci, koło fortuny i wiele innych. Atrakcje dostępne 31 maja 2019, w godz. 13.00 – 19.00 )
 • strefa dmuchańców w otoczeniu kompleksu basenowego (atrakcja dostępna w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 );
 • zniżki na basen i do Termalnego Parku Linowego (1 czerwca 2019 );
 • nurkowanie na rafie koralowej w kompleksie basenowym (atrakcja dostępna w dniach 31 maja – 2 czerwca w godz. 11.00 – 17.00

Termy Cieplickie (31 maja) – połączenie Dnia Dziecka z otwarciem basenu sezonowego!

Dnia 31 maja wszystkie dzieci mogą wejść na termy bezpłatnie (w wieku poniżej 14 lat, pod opieką osoby dorosłej). Tego dnia nastąpi również otwarcie basenu sezonowego.


Przed zbliżającym się sezonem letnim serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z przeglądu ofert kompleksów basenów termalnych w Polsce i na Słowacji na portalu Termalni.pl!

Anna Chmurzyńska

Termalni.pl