Grupa innogy jest jednym z wiodących europejskich koncernów energetycznych. Grupa działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. Oferuje swoim obecnym i przyszłym klientom innowacyjne i zrównoważone portfolio produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia.

Nowy projekt

Innogy Polska przeanalizowało systemy grzewcze dostępne na polskim rynku i zdecydowało się na zaoferowanie rozwiązań przyjaznych środowisku i efektywnych kosztowo.

W ramach nowej pilotażowej oferty firma Innogy oferuje kompleksową usługę montażu lub modernizacji urządzeń grzewczych dla domu. W ramach oferty można wybrać dla swojego domu ekologiczne ogrzewanie w postaci pompy ciepła!

Pompy ciepła mogą służyć zarówno do podgrzewania wody użytkowej, ogrzewania pomieszczeń zimą i chłodzenia ich latem. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną rozwiązanie to jest praktycznie darmowe w utrzymaniu i stanowi w pełni odnawialne źródło energii. Instalacje fotowoltaiczne to także element oferty innogy o nazwie: Energia ze słońca w Twoim domu. W ramach inwestycji w czystą energię, grupa oferuje nowoczesne instalacje fotowoltaiczne wraz z montażem na korzystnych warunkach.

Usługa “Efektywne ogrzewanie” obejmuje także analizę potrzeb grzewczych wykonaną przez profesjonalistów. W ramach programu można także wybrać gazowe kotły kondensacyjne o wysokiej sprawności.

Wsparcie doradcy

Wybór odpowiedniego źródła finansowania, często nie jest łatwe dla klientów. Innogy Polska oferuje profesjonalne wsparcie doradcy, który pomoże wybrać dogodną formę finansowania.

Dedykowany doradca przeprowadzi Klienta przez cały proces decyzyjny i przedstawi wszelkie opcje w zakresie finansowania – na przykład opcję ulgi podatkowej w wysokości do 53 tysięcy złotych – wyjaśnia Jakub Zajdel, kierownik projektu.

Urządzenia i montaż

Producentem urządzeń oferowanych w projekcie “Efektywne ogrzewanie” jest firma Buderus. Przedsiębiorstwo ma ponad 200 letnie doświadczenie na rynku grzewczym. Oferowane produkty uznawane są za nowoczesne i bezawaryjne, a wykonanie opiera się na najwyższej jakości komponentach. Montaż wybranych rozwiązań zapewni doświadczony partner, który od 20 lat z sukcesem zajmuje się tego typu instalacjami.

Efektywne ogrzewanie

Efektywne ogrzewanie to misja innogy Polska. Grupa chce tworzyć energetykę zrównoważonąj, opartą na odnawialnych źródłach i najnowszych technologiach. Nowy program “Efektywne ogrzewanie” wpisuje się w cele misji!

Teraz dzięki projektowi, klienci będą mogli zainstalować sobie w domu pompę ciepła, a także skorzystać z oferty wyspecjalizowanego doradcy. Cieszymy się, że kolejna firma stawia na OZE!

 

źródło: infowire.pl

Redakcja GLOBEnergia