Electrolux: nowe moduły słoneczne premium na targach Intersolar Europe

Grupa Solar Solutions, oficjalny dostawca modułów słonecznych Electrolux na licencji AB Electrolux, zaprezentuje najnowsze moduły słoneczne Electrolux premium na najbliższych targach Intersolar Munich 2023, wykorzystujące technologię ogniw N i ogniw gontowych dla zwiększenia mocy wyjściowej i wydajności. Panele Electrolux TopCon typu N zaprojektowano z myślą o maks. mocy wyjściowej do 435 Wp, większej wydajności przy słabym oświetleniu i niższych współczynnikach degradacji, co pozwala na przedłużenie żywotności modułu do 30 lat. Oznacza to, że klienci mogą być pewni niezawodności i trwałości paneli.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Portfel modułów słonecznych Electrolux obejmuje całą gamę modułów gontowych o mocy do 420 Wp i półciętych ogniw M10 o kompaktowych rozmiarach (poniżej 2m2) o mocy do 415 Wp, w wersji ultra-czarnej, z białym tyłem i srebrną ramą oraz z białym tyłem i czarną ramą, oferujących najwyższą niezawodność i trwałość dzięki zwiększonej odporności na niekorzystną pogodę, np. grad, wiatr i śnieg. Solidna konstrukcja z wysokiej jakości czarnym kolorem idealnie nadaje się do instalacji mieszkaniowych i komercyjnych, gdzie wygląd jest kluczowy.
W trosce o jakość i zadowolenie klientów, każdy z modułów solarnych Electrolux przechodzi rygorystyczne kontrole jakości podczas produkcji i przed wysyłką. Inżynierowie Solar Solution nadzorują każdą serię produkcyjną, zapewniając utrzymanie standardów jakości dla każdego panelu. Dzięki temu Solar Solutions może oferować rozszerzone 30-letnie gwarancje na produkty obejmujące panele, a do tego najnowocześniejszą gwarancję wydajności. Zapewnia to klientom dodatkowy spokój ducha i ochronę ich inwestycji.

Ogólnie mówiąc, panele słoneczne Electrolux premium oferują wysokowydajną, trwałą i estetyczną opcję zaspokajającą potrzeby energetyczne klientów i realizującą obietnice marki Electrolux - "For Better Living".

Dokładnie rok temu, podczas targów Intersolar Europe, nawiązaliśmy znaczącą współpracę z dystrybutorem i specjalistą ds. instalacji Aprilice ze Sztokholmu, co dało nam doskonałą okazję do rozszerzenia zasięgu rynkowego na całą Szwecję i kraje nordyckie. Razem przygotowujemy się do uruchomienia dedykowanego programu odsprzedaży, by zaoferować lokalnym instalatorom zakwalifikowanie się jako autoryzowani partnerzy instalacyjni Electrolux.

Stuart Brannigan, Dyrektor ds. rozwoju biznesu Solar Solutions Group.


Jak dodaje przedstawiciel firmy, pozwoli to specjalistom od instalacji zdobyć większe zaufanie klientów dzięki powszechnie uznanej krajowej marce i produktom premium.

Zapraszamy nowych partnerów i dystrybutorów podzielających nieustające zaangażowanie w jakość, niezawodność i zadowolenie klientów, do odwiedzenia naszego stoiska na A3.171

Stuart Brannigan, Dyrektor ds. rozwoju biznesu Solar Solutions Group

Tegoroczna edycja konferencji Intersolar Europe odbywa się w dniach od 14 do 16 czerwca 2023 roku.

Materiał promocyjny
Źródło: Electrolux