BMW i3 to na wskroś ekologiczny samochód, począwszy już od etapu projektu i produkcji. Dzięki temu klient może mieć pewność, że radość z jazdy jest w pełnej zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. Materiały z surowców odnawialnych lub recyklingu chronią zasoby naturalne i zastępują tradycyjne materiały.  Innowacyjne, aerodynamiczne  rozwiązania zmniejszają opory powietrza i zużycie energii. BMW i3 w 95% nadaje się do recyklingu a włókna węglowe, z których wykonana jest ultralekka kabina, produkowane są w 100% przy użyciu energii odnawialnej.  Oprócz tego BMW i3 porusza się całkowicie bez emitowania hałasu, spalin i zapachów, a tym samym zmniejsza zanieczyszczenie powietrza w miastach i pozwala oddychać czystszym powietrzem.

Od 1 do 2 marca, w strefie aut elektrycznych w Targach Kielce zaprezentowany zostanie model BMW i3.

– Z BMW i otwieramy nową erę, w której samochody po raz pierwszy zaprojektowane są całkowicie pod kątem ekologicznej mobilności. Tak więc, BMW i3 to coś więcej niż tylko samochód. To dowód na to, że odpowiedzialność i radość z jazdy doskonale się uzupełniają. Zrównoważony rozwój to nie tylko bezemisyjna jazdatłumaczy parter wystawy BMW ZK MOTORS.

Dealer BMW ZK Motors oferuje najnowsze modele samochodów i motocykli tej marki. Każdy klient ma możliwość osobistego skonfigurowania samochodu spełniającego własne potrzeby. Na tych, którzy nie chcą czekać i pragną jak najszybciej poczuć radość z jazdy, czekają samochody BMW gotowe do odbioru już dziś. BMW ZK Motors posiada również w swojej ofercie samochody używane oraz profesjonalne usługi serwisowe, oryginalne części i akcesoria.

Ruszyła bezpłatna rejestracja na targi ENEX. Do zobaczenia w Kielcach!