fbpx
ZAPROSZENIE
Konferencje
Zapraszamy na wystawę urządzeń OZE!

Zobacz najnowsze moduły, falowniki i konstrukcje  dla instalacji fotowoltaicznych! Poznaj najnowsze na rynku pompy ciepła. Przyglądnij się stacjom ładowania! Posłuchaj specjalistów, weź udział w konkursach, porozmawiaj o nowoczesnej technice grzewczej, generacji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego i nowej mobilności. 

Inauguracja roku dla branż HVAC, PC, PV i EV. Wydarzenie łączące w sobie targi z forami branżowymi, podczas których uczestnicy wymieniają się swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami względem kolejnego sezonu, podsumowując przy tym poprzedni. Nowinki techniczne, zapowiedzi, komentarze, biznes mixer dla branżystów, dla producentów, dla instalatorów, dla inwestorów. Dopełnieniem całości są konkursy dla instalatorów pomp ciepła i fotowoltaiki.

2
DNI
5
KONFERENCJI I KONKURSÓW
30
STOISK
5000
odwiedzających w 2019
Nowości
Spotkaj się z branżą oko w oko
Co przygotowaliśmy w edycji 2020?

Nowinki techniczne, zapowiedzi, komentarze, biznes mixer dla branżystów, dla producentów, dla instalatorów, dla inwestorów.

Rozpocznij sezon branży HVAC, PC i PV z GLOBEnergią!
Stań z branżą oko w oko! Odwiedź stoiska czołowych firm z branży!
To nie zwyczajne wydarzenie! Weź udział w konkursach i konferencjach!
Produkty
Stoiska
SPOTKANIA

GLOBEnergia SHOW  to najnowsze produkty, najlepsi specjaliści gotowi do dyskusji, ciekawe warsztaty, pokazy, rozmowy i porady. Zobacz nowe modele pomp ciepła, modułów, falowników, stacji ładowania. Posłuchaj gorących komentarzy i tematów prosto z rynku. Zapraszamy do wyjątkowej strefy dla inwestorów, producentów, instalatorów, projektantów, pasjonatów  odnawialnych źródeł energii, poszanowania energii, systemów nowoczesnych i efektywnych energetycznie! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Wystawcy
Targi
Stoiska

GLOBEnergia SHOW to przede wszystkim strefa wystawowa, w której skupiamy wielu producentów i głównych dystrybutorów, przygotowana z myślą o zwiedzających, którzy poszukują ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Ideą strefy wystawowej jest szeroki dostęp do profesjonalnego zaplecza merytorycznego i produktowego dla klientów zainteresowanych kompletnymi systemami energooszczędnymi.

Program
Festiwal urządzeń OZE
Harmonogram wydarzeń

Strefa GLOBEnergia SHOW to wiele atrakcji, w jednym miejscu i czasie! Program dwóch dni jest bardzo bogaty!

Dzień I
26 lutego, 2020
Dzień II
27 lutego, 2020
9.00-17.00
Strefa stoisk targowych
Przestrzeń otwarta dla zwiedzających - kompleks stoisk eksperckich, w którym skupiamy wielu wystawców, przygotowana z myślą o zwiedzających, którzy poszukują ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Wszystko na wyciągnięcie ręki, ciekawe modele pokazowe
10.00-14.30
XIII Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej
Forum to idealna okazja, by poznać nowe technologie i użyteczności czy sposoby sterowania i diagnostyki pomp ciepła. To idealne miejsce do analizy cen, rozmów o zmianach w prawie, czy o kolejnych wymaganiach dla instalatorów. To też przestrzeń do zadawania pytań i rozwiązywania problemów.
11.00-14.00
Konkurs na Instalatora roku 2020 w branży PV
“INSTALATOR ROKU 2019” to konkurs edukacyjny, w którym drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny fotowoltaiki.<br /> Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.
14:30
KONKURS „DOBRE PRAKTYKI W DOBRYCH RĘKACH” - gala finałowa
Wręczenie wyróżnień za najlepsze i najciekawsze referencje minionego sezonu! Celem konkursu jest zachęcenie, na podstawie wzorcowych referencji kolejnych inwestorów, do sięgania po podobne praktyki energooszczędne, a równocześnie wyłonienie najlepszych instalatorów oraz pomysłodawców inwestycji ekologicznych, energooszczędnych i zgodnych z ideą poszanowania energii oraz zrównoważonego rozwoju.
9.00-16.00
Strefa stoisk targowych
Przestrzeń otwarta dla zwiedzających - kompleks stoisk eksperckich, w którym skupiamy wielu wystawców, przygotowana z myślą o zwiedzających, którzy poszukują ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Wszystko na wyciągnięcie ręki, ciekawe modele pokazowe
10.00-14.30
XI OGÓLNOPOLSKIE FORUM FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNOWANIA ENERGII SOLAR+
Forum Solar+ to wydarzenie poświęcone w pełni branży fotowoltaicznej i zagadnieniom magazynowania energii. To forum wymiany doświadczeń, analizy zmian prawnych, aktualne ceny, nowości technologiczne, konkretne porady dla inwestorów i instalatorów.
11:00-12.30
KONKURS „FESTIWAL POMP CIEPŁA”
“Festiwal pomp ciepła” to konkurs edukacyjny, w którym jednoosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny pomp ciepła.<br /> Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.
Kielce
26 lutego 2020
XIII Forum Pomp Ciepła
Forum Pomp Ciepła to idealna okazja, by poznać nowe technologie i użyteczności czy sposoby sterowania i diagnostyki pomp ciepła. To idealne miejsce do analizy cen, rozmów o zmianach w prawie, czy o kolejnych wymaganiach dla instalatorów. To też przestrzeń do zadawania pytań i rozwiązywania problemów.

Tematy o których porozmawiamy w tym roku to:

 • Nowości produktowe, rynek pomp ciepła w Polsce
 • WT 2021, a rynek pomp ciepła – wymagania a oferta rynkowa
 • Notowania cen instalacji – Pompy ciepła gruntowe, powietrzne, do c.w.u.
 • Zarządzanie pracą pompy ciepła – możliwości
 • Czyste Powietrze – pierwsze doświadczenia i podsumowanie dotychczasowych efektów
 • Domy Bez Rachunków a budownictwo w Polsce
 • Nowe czynniki chłodnicze i ich wpływ na rynek pomp ciepła

*Organizator zastrzega możliwość zmian w programie

Kielce
26 lutego, 2020
„Dobre Praktyki w Dobrych Rękach”
Zapraszamy na kolejną edycję konkursu  „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach” edycja 2020! Gala wręczenia wyróżnień odbędzie się 26 lutego 2020 podczas XIII Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej!

Montujesz pompy ciepła, rekuperatory? Kolektory słoneczne? A może instalacje fotowoltaiczne? Chcesz pokazać się na rynku? Zdobyć uznanie i rozgłos oraz nowych klientów? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach”.

Kielce
27 lutego, 2020
XI Forum Fotowoltaiczne SOLAR+
Forum Solar+ to wydarzenie poświęcone w pełni branży fotowoltaicznej i zagadnieniom magazynowania energii. To forum wymiany doświadczeń, analizy zmian prawnych, aktualne ceny, nowości technologiczne, konkretne porady dla inwestorów i instalatorów.

Tematy, o których porozmawiamy w tym roku to:

 • Wyniki aukcji OZE, opusty problemem dla operatorów sieci,
 • Rynek fotowoltaiczny w Polsce i notowania cen mikroinstalacji 2019
 • Sposoby zarządzania energią z PV i kosztami energii w domu i firmie
 • Infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce
 • Automatyka budynków – możliwości i sposoby integracji z systemami PV
 • Nowości technologiczne w fotowoltaice – nowości 2020 w Polsce i innowacje technologiczne – optymalizacja projektów PV
 • Energia Plus dla przedsiębiorców – komu się opłaca, a komu nie?

*Organizator zastrzega możliwość zmian w programie

Kielce
27 lutego, 2020
Festiwal pomp ciepła 2020 - podejmij wyzwanie!
“Festiwal pomp ciepła” to konkurs edukacyjny, w którym jednoosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny pomp ciepła.Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.

W Konkursie mogły brać udział wyłącznie instalatorzy, będący w chwili wysyłania zgłoszenia do udziału w Konkursie aktywnymi przedsiębiorcami, lub ich pracownicy albo podwykonawcy.

Odwiedź stoiska
Poznaj profile wystawców!
Stoiska firmowe podczas GLOBEnergia SHOW 2020

Poznaj wystawców  strefy GLOBEnergia SHOW 2020!

Zobacz, jakich producentów, jakich produktów i usług się spodziewać!

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na...
NIBE-BIAWAR to największy w Polsce producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych do...
Corab – Lider w produkcji systemów fotowoltaicznych Corab od blisko 30 lat specjalizuje się w...
Grupa GARO dba o swój ciągły rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów biznesowych. Posiada...
Zapoznaj się
Najnowsze informacje
Aktualności
Pompy ciepła
[ Grudzień 3, 2019 by GLOBEnergia ]
Najczęstsze błędy projektowe dotyczące pomp ciepła

Pompa ciepła to coraz częściej wybierany system grzewczy, szczególnie w przypadku nowo budowanych domów jednorodzinnych. Gdy można je połączyć z fotowoltaiką, dają w pełni samowystarczalny system, dzięki któremu można pokryć wszystkie potrzeby mieszkańców, przechodząc przez ciepłą wodę...

Fotowoltaika
[ Grudzień 3, 2019 by GLOBEnergia ]
Koszt budowy farmy PV o mocy 1 MW – analizujemy udział komponentów w cenie!

Budowa farmy fotowoltaicznej to duża, ale dobra inwestycja. Na jej koszty wpływa wiele czynników. Jakie moduły i falowniki są obecnie stosowane na farmach? Jaki jest udział poszczególnych komponentów w ogólnej cenie farmy PV? Analizujemy koszt budowy farmy PV o mocy 1 MW oraz udział...

EnergetykaFotowoltaikaPompy ciepła
[ Listopad 25, 2019 by GLOBEnergia ]
Ustawa antykopciuchowa i 8% VAT na PV weszły w życie!

Po 14 dniach od wpisania w Dzienniku Ustaw, ustawa antykopciuchowa wraz z obniżonym podatkiem VAT na fotowoltaikę bez względu na lokalizację, zwolnieniem z podatku programu Mój Prąd i obowiązkiem podłączenia nowych budynków do sieci ciepłowniczej weszły już w życie! Ustawa z dnia 16...

Wideo
Relacja z poprzedniej edycji!

Relacja wideo z ubiegłorocznej edycji GLOBEnergia SHOW

Poznaj Partnerów i Sponsorów

GLOBEnergia SHOW to możliwość promocji oraz współpracy merytorycznej.

Organizatorzy

Współorganizacja

Współpraca merytoryczna

Patronat

Wystawcy